Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Lukově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Lukova a okresu Třebíč najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lukově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 392 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,79 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lukově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,643 % |
| únor | 3,929 % |
| březen | 4,286 % |
| duben | 3,571 % |
| květen | 3,901 % |
| červen | 4,255 % |
| červenec | 3,546 % |
| srpen | 2,837 % |
| září | 2,837 % |
| říjen | 3,546 % |
| listopad | 3,901 % |
| prosinec | 4,255 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,152 % |
| únor | 4,152 % |
| březen | 4,152 % |
| duben | 3,460 % |
| květen | 3,460 % |
| červen | 3,460 % |
| červenec | 3,460 % |
| srpen | 3,460 % |
| září | 2,422 % |
| říjen | 2,076 % |
| listopad | 3,214 % |
| prosinec | 4,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,051 % |
| únor | 4,068 % |
| březen | 4,068 % |
| duben | 3,390 % |
| květen | 3,806 % |
| červen | 3,460 % |
| červenec | 3,460 % |
| srpen | 2,768 % |
| září | 3,114 % |
| říjen | 3,114 % |
| listopad | 2,422 % |
| prosinec | 3,460 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,448 % |
| únor | 3,448 % |
| březen | 3,448 % |
| duben | 2,759 % |
| květen | 2,373 % |
| červen | 1,695 % |
| červenec | 2,034 % |
| srpen | 2,373 % |
| září | 3,051 % |
| říjen | 2,712 % |
| listopad | 2,373 % |
| prosinec | 2,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,255 % |
| únor | 2,837 % |
| březen | 2,128 % |
| duben | 2,128 % |
| květen | 1,724 % |
| červen | 2,069 % |
| červenec | 2,069 % |
| srpen | 2,069 % |
| září | 2,759 % |
| říjen | 2,069 % |
| listopad | 2,414 % |
| prosinec | 2,759 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,915 % |
| únor | 4,626 % |
| březen | 3,203 % |
| duben | 2,847 % |
| květen | 3,191 % |
| červen | 2,837 % |
| červenec | 3,191 % |
| srpen | 3,191 % |
| září | 4,255 % |
| říjen | 3,546 % |
| listopad | 2,837 % |
| prosinec | 3,546 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,396 % |
| únor | 4,029 % |
| březen | 3,663 % |
| duben | 2,930 % |
| květen | 3,559 % |
| červen | 3,915 % |
| červenec | 3,559 % |
| srpen | 3,915 % |
| září | 3,915 % |
| říjen | 3,915 % |
| listopad | 2,847 % |
| prosinec | 3,559 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,960 % |
| únor | 7,326 % |
| březen | 6,593 % |
| duben | 3,663 % |
| květen | 4,029 % |
| červen | 4,762 % |
| červenec | 5,128 % |
| srpen | 4,029 % |
| září | 3,297 % |
| říjen | 2,564 % |
| listopad | 2,930 % |
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,487 % |
| únor | 8,487 % |
| březen | 8,856 % |
| duben | 5,535 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 4,762 % |
| červenec | 5,128 % |
| srpen | 4,762 % |
| září | 4,396 % |
| říjen | 4,396 % |
| listopad | 4,396 % |
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 13,704 % |
| červen | 4,797 % |
| září | 4,797 % |
| říjen | 5,535 % |
| listopad | 6,642 % |
| prosinec | 5,904 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,481 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,454 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,869 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,252 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,981 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,548 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 17,323 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lukově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lukově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lukově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Lukova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lukově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lukově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřevaPalety Kříž s.r.o. | Neaktivní |
Dopravní dispečeři (M/Ž)Ing. Jana Loiblová | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné