Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Kožichovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (16) a pracovní pozice od 14 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Třebíč. Nejvíce pracovních míst nabízí ŠUDOMA s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,52 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kožichovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 474 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,52 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kožichovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 6 |
| do 24 999 Kč | 5 |
| 35–44 tis. Kč | 4 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,239 % |
| únor | 2,239 % |
| březen | 2,239 % |
| duben | 2,985 % |
| květen | 2,473 % |
| červen | 2,473 % |
| červenec | 2,120 % |
| srpen | 2,827 % |
| září | 2,120 % |
| říjen | 2,473 % |
| listopad | 2,827 % |
| prosinec | 3,180 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,876 % |
| únor | 3,101 % |
| březen | 4,264 % |
| duben | 3,488 % |
| květen | 3,101 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 3,488 % |
| srpen | 3,101 % |
| září | 2,326 % |
| říjen | 2,326 % |
| listopad | 1,866 % |
| prosinec | 2,239 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,642 % |
| únor | 1,509 % |
| březen | 1,509 % |
| duben | 1,509 % |
| květen | 2,713 % |
| červen | 1,550 % |
| červenec | 1,938 % |
| srpen | 2,326 % |
| září | 3,876 % |
| říjen | 3,101 % |
| listopad | 3,101 % |
| prosinec | 3,488 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,938 % |
| únor | 1,938 % |
| březen | 1,938 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 1,887 % |
| červen | 1,887 % |
| červenec | 3,019 % |
| srpen | 3,774 % |
| září | 3,019 % |
| říjen | 1,887 % |
| listopad | 2,264 % |
| prosinec | 2,264 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,141 % |
| únor | 1,521 % |
| březen | 1,521 % |
| duben | 2,662 % |
| květen | 2,713 % |
| červen | 2,713 % |
| červenec | 1,550 % |
| srpen | 2,326 % |
| září | 1,550 % |
| říjen | 1,938 % |
| listopad | 1,938 % |
| prosinec | 1,938 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,213 % |
| únor | 3,614 % |
| březen | 3,213 % |
| duben | 2,410 % |
| květen | 2,281 % |
| červen | 1,901 % |
| červenec | 2,281 % |
| srpen | 1,901 % |
| září | 1,901 % |
| říjen | 1,521 % |
| listopad | 1,521 % |
| prosinec | 1,141 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,125 % |
| únor | 3,125 % |
| březen | 2,734 % |
| duben | 3,125 % |
| květen | 2,811 % |
| červen | 2,410 % |
| červenec | 2,008 % |
| srpen | 2,811 % |
| září | 3,213 % |
| říjen | 3,213 % |
| listopad | 3,213 % |
| prosinec | 3,614 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,512 % |
| únor | 5,512 % |
| březen | 4,724 % |
| duben | 4,331 % |
| květen | 3,906 % |
| červen | 3,906 % |
| červenec | 4,688 % |
| srpen | 5,469 % |
| září | 5,469 % |
| říjen | 5,469 % |
| listopad | 5,078 % |
| prosinec | 5,078 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,906 % |
| únor | 5,906 % |
| březen | 7,087 % |
| duben | 5,512 % |
| květen | 3,937 % |
| červen | 3,937 % |
| červenec | 2,756 % |
| srpen | 3,543 % |
| září | 3,150 % |
| říjen | 2,362 % |
| listopad | 4,331 % |
| prosinec | 4,724 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,324 % |
| červen | 3,937 % |
| září | 4,331 % |
| říjen | 3,543 % |
| listopad | 4,331 % |
| prosinec | 5,118 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,115 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,319 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,244 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,196 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,965 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,643 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,099 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kožichovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kožichovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Třebíč | 16 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kožichovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kožichovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kožichovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kožichovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU (M/Ž)Industrial Engineering s.r.o. | Aktivní |
OBSLUHA TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ (M/Ž)Industrial Engineering s.r.o. | Aktivní |
MISTR (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Aktivní |
OPERÁTOR (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Aktivní |
SKLADNÍK/MANIPULANT (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (M/Ž)Farma Mořina s.r.o. | Aktivní |
OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ (M/Ž)Farma Mořina s.r.o. | Aktivní |
ASISTENT/KA ZAHRANIČNÍHO OBCHODUOrbital International Ltd. - organizační složka | Aktivní |
POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (M/Ž)ENRAN STEEL s.r.o. | Aktivní |
SKLADNÍK, PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Aktivní |
PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZIDEL (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (M/Ž)Farma Mořina s.r.o. | Aktivní |
AUTOMECHANIK, AUTOTRONIK S PRAXÍ (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Aktivní |
PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL - POMOCNÉ SERVISNÍ PRÁCE V AUTOSALONU PEUGEOT (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Aktivní |
TECHNIK DEMONTÁŽE NÁHRADNÍCH DÍLŮ (M/Ž)Auto ELA s.r.o. | Aktivní |
DĚLNÍK VE VÝROBĚ MSK (M/Ž)TIPAFROST, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MISTR VÝROBY (M/Ž)TIPAFROST, a.s. | Neaktivní |
OBSLUHA FREEZERUTIPAFROST, a.s. | Neaktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBYNovaTech Cz s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK, MANIPULANT (M/Ž)NovaTech Cz s.r.o. | Neaktivní |
SEŘIZOVAČ - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ - STROJÍRENSTVÍ (M/Ž)NovaTech Cz s.r.o. | Neaktivní |
OPERÁTOR / SEŘIZOVAČ (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Neaktivní |
ÚDRŽBA STÁJOVÝCH TECHNOLOGIÍ, STÁJOVÉ MECHANIZACEZemědělské družstvo Kožichovice, družstvo | Neaktivní |
POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ (M/Ž)Farma Mořina s.r.o. | Neaktivní |
AUTOMECHANIK, AUTOTRONIK (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Neaktivní |
PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZIDEL (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Neaktivní |
PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL - POMOCNÉ SERVISNÍ PRÁCE V AUTOSALONU PEUGEOT (M/Ž)ŠUDOMA s.r.o. | Neaktivní |
OSTRAHA / VRÁTNÝ (M/Ž) - POUZE PRO OZP!M Security and Cleaning s.r.o. | Neaktivní |
ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK / MANIPULANT (M/Ž)GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o. | Neaktivní |
INSTALATÉR (M/Ž)Instalatérství VTK, spol. s r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍIndustrial Engineering s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ SKUPINY C (M/Ž)Industrial Engineering s.r.o. | Neaktivní |
SVÁŘEČ / ZÁMEČNÍK (M/Ž)Industrial Engineering HR s.r.o. | Neaktivní |
STAVEBNÍ PREVENCEHasičský záchranný sbor kraje Vysočina | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné