Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Počátkách a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Pelhřimov. Nejvíce pracovních míst nabízí Nuši s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,42 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Počátkách. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 474 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,42 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Počátkách nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| do 24 999 Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,378 % |
| únor | 2,249 % |
| březen | 2,185 % |
| duben | 2,185 % |
| květen | 2,181 % |
| červen | 2,437 % |
| červenec | 2,437 % |
| srpen | 2,437 % |
| září | 2,502 % |
| říjen | 2,758 % |
| listopad | 2,373 % |
| prosinec | 2,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,267 % |
| únor | 2,137 % |
| březen | 1,619 % |
| duben | 1,360 % |
| květen | 1,360 % |
| červen | 1,490 % |
| červenec | 1,425 % |
| srpen | 1,554 % |
| září | 1,554 % |
| říjen | 1,619 % |
| listopad | 1,478 % |
| prosinec | 1,928 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,565 % |
| únor | 1,628 % |
| březen | 1,378 % |
| duben | 1,002 % |
| květen | 1,101 % |
| červen | 1,231 % |
| červenec | 1,554 % |
| srpen | 1,490 % |
| září | 1,554 % |
| říjen | 1,684 % |
| listopad | 1,813 % |
| prosinec | 2,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,923 % |
| únor | 2,799 % |
| březen | 2,425 % |
| duben | 2,488 % |
| květen | 1,816 % |
| červen | 2,066 % |
| červenec | 2,254 % |
| srpen | 1,753 % |
| září | 1,753 % |
| říjen | 1,691 % |
| listopad | 1,440 % |
| prosinec | 1,565 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,174 % |
| únor | 1,174 % |
| březen | 1,359 % |
| duben | 2,038 % |
| květen | 2,363 % |
| červen | 2,301 % |
| červenec | 1,928 % |
| srpen | 1,679 % |
| září | 1,990 % |
| říjen | 1,928 % |
| listopad | 1,990 % |
| prosinec | 2,550 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,409 % |
| únor | 1,348 % |
| březen | 1,409 % |
| duben | 1,593 % |
| květen | 1,235 % |
| červen | 1,235 % |
| červenec | 1,174 % |
| srpen | 1,297 % |
| září | 1,112 % |
| říjen | 0,865 % |
| listopad | 0,803 % |
| prosinec | 0,926 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,450 % |
| únor | 1,511 % |
| březen | 1,208 % |
| duben | 1,208 % |
| květen | 1,348 % |
| červen | 1,471 % |
| červenec | 1,471 % |
| srpen | 1,225 % |
| září | 1,287 % |
| říjen | 1,164 % |
| listopad | 0,980 % |
| prosinec | 1,164 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,886 % |
| únor | 4,007 % |
| březen | 3,036 % |
| duben | 2,247 % |
| květen | 1,934 % |
| červen | 1,752 % |
| červenec | 2,175 % |
| srpen | 2,115 % |
| září | 1,934 % |
| říjen | 1,631 % |
| listopad | 1,692 % |
| prosinec | 1,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,070 % |
| únor | 3,402 % |
| březen | 3,341 % |
| duben | 2,795 % |
| květen | 2,914 % |
| červen | 3,036 % |
| červenec | 3,947 % |
| srpen | 3,582 % |
| září | 3,157 % |
| říjen | 2,732 % |
| listopad | 2,975 % |
| prosinec | 3,582 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,737 % |
| červen | 3,888 % |
| září | 4,496 % |
| říjen | 3,888 % |
| listopad | 3,706 % |
| prosinec | 4,070 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,506 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,707 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,428 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,341 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,631 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,534 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,276 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,875 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Počátkách nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Nuši s.r.o. | 2 |
| AGUR, s r.o. | 1 |
| Kapitán JIH s.r.o. | 1 |
| S E T O R A , spol. s r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Počátkách.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Pelhřimov | 5 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Počátkách a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 23 829 a následují muži s podílem 36,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 55 698 | 100,0 % |
| Muži | 20 302 | 36,5 % |
| Ženy | 23 829 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Počátek ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 781 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 4 585 | 10,6 % |
| 25 až 29 | 4 383 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 4 969 | 11,5 % |
| 35 až 39 | 5 051 | 11,7 % |
| 40 až 44 | 4 698 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 4 626 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 5 410 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 5 651 | 13,1 % |
| 60 až 64 | 1 910 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 76 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Počátkách a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 426 | 1,0 % |
| Základní | 9 787 | 22,7 % |
| Vyučení | 18 653 | 43,2 % |
| Střední bez maturity | 1 170 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 987 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 968 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 522 | 17,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 451 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 2 176 | 5,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Počátkách a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 637 | 45,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 956 | 18,4 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 682 | 8,5 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 552 | 5,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 4 502 | 10,4 % |
| Více než 24 měsíců | 4 811 | 11,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pomocný pracovník v pohostinství (M/Ž)Nuši s.r.o. | Aktivní |
Správce nemovitosti (M/Ž)Kapitán JIH s.r.o. | Aktivní |
Radiologický asistent (M/Ž)AGUR, s r.o. | Aktivní |
Pomocný pracovník v pohostinství (M/Ž)Nuši s.r.o. | Aktivní |
Mzdová účetní (M/Ž)S E T O R A , spol. s r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí školní jídelny M/ŽVýchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617 | Neaktivní |
číšník / servírkaŠÉM, a.s. | Neaktivní |
Číšník/servírkaŠÉM, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné