Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hořepníku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Pelhřimov. Nejvíce pracovních míst nabízí "AGRODAM Hořepník, s.r.o." a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,18 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hořepníku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 633 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,18 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hořepníku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,267 % |
| únor | 3,023 % |
| březen | 3,023 % |
| duben | 2,267 % |
| květen | 1,737 % |
| červen | 1,737 % |
| červenec | 1,737 % |
| srpen | 1,737 % |
| září | 1,985 % |
| říjen | 1,985 % |
| listopad | 2,233 % |
| prosinec | 2,481 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,550 % |
| únor | 1,292 % |
| březen | 1,550 % |
| duben | 2,067 % |
| květen | 1,550 % |
| červen | 1,550 % |
| červenec | 1,809 % |
| srpen | 1,034 % |
| září | 1,292 % |
| říjen | 1,292 % |
| listopad | 1,763 % |
| prosinec | 1,511 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,500 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 1,500 % |
| duben | 1,750 % |
| květen | 1,550 % |
| červen | 1,809 % |
| červenec | 1,550 % |
| srpen | 1,809 % |
| září | 2,067 % |
| říjen | 2,067 % |
| listopad | 2,067 % |
| prosinec | 2,326 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,716 % |
| únor | 2,469 % |
| březen | 1,975 % |
| duben | 2,469 % |
| květen | 3,000 % |
| červen | 2,750 % |
| červenec | 2,500 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 2,250 % |
| listopad | 1,750 % |
| prosinec | 2,750 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,445 % |
| únor | 2,445 % |
| březen | 1,711 % |
| duben | 1,467 % |
| květen | 1,481 % |
| červen | 1,235 % |
| červenec | 1,481 % |
| srpen | 1,235 % |
| září | 1,235 % |
| říjen | 1,235 % |
| listopad | 1,975 % |
| prosinec | 1,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,855 % |
| únor | 3,373 % |
| březen | 2,410 % |
| duben | 2,169 % |
| květen | 1,956 % |
| červen | 1,467 % |
| červenec | 1,711 % |
| srpen | 1,956 % |
| září | 1,711 % |
| říjen | 2,200 % |
| listopad | 1,711 % |
| prosinec | 1,956 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,932 % |
| únor | 1,691 % |
| březen | 1,208 % |
| duben | 1,208 % |
| květen | 1,205 % |
| červen | 0,723 % |
| červenec | 0,723 % |
| srpen | 0,241 % |
| září | 0,482 % |
| říjen | 1,687 % |
| listopad | 2,169 % |
| prosinec | 2,892 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,038 % |
| únor | 3,800 % |
| březen | 1,900 % |
| duben | 0,950 % |
| květen | 1,691 % |
| červen | 1,208 % |
| červenec | 1,449 % |
| srpen | 1,932 % |
| září | 2,174 % |
| říjen | 2,174 % |
| listopad | 2,174 % |
| prosinec | 1,932 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,924 % |
| únor | 5,450 % |
| březen | 5,450 % |
| duben | 4,265 % |
| květen | 2,613 % |
| červen | 3,325 % |
| červenec | 3,800 % |
| srpen | 4,276 % |
| září | 3,325 % |
| říjen | 2,375 % |
| listopad | 2,850 % |
| prosinec | 4,276 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,161 % |
| červen | 3,318 % |
| září | 2,370 % |
| říjen | 2,370 % |
| listopad | 3,555 % |
| prosinec | 4,502 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,991 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,991 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,437 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,525 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,320 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,607 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,837 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hořepníku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| "AGRODAM Hořepník, s.r.o." | 1 |
| Základní škola a Mateřská škola Hořepník | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hořepníku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Pelhřimov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hořepníku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 23 829 a následují muži s podílem 36,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 55 698 | 100,0 % |
| Muži | 20 302 | 36,5 % |
| Ženy | 23 829 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hořepníku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 781 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 4 585 | 10,6 % |
| 25 až 29 | 4 383 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 4 969 | 11,5 % |
| 35 až 39 | 5 051 | 11,7 % |
| 40 až 44 | 4 698 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 4 626 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 5 410 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 5 651 | 13,1 % |
| 60 až 64 | 1 910 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 76 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hořepníku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 426 | 1,0 % |
| Základní | 9 787 | 22,7 % |
| Vyučení | 18 653 | 43,2 % |
| Střední bez maturity | 1 170 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 987 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 968 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 522 | 17,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 451 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 2 176 | 5,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hořepníku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 19 637 | 45,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 956 | 18,4 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 682 | 8,5 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 552 | 5,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 4 502 | 10,4 % |
| Více než 24 měsíců | 4 811 | 11,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Asistent pedagoga (M/Ž)Základní škola a Mateřská škola Hořepník | Aktivní |
Dojič/dojička"AGRODAM Hořepník, s.r.o." | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vychovatel/ka ŠDZákladní škola a Mateřská škola Hořepník | Neaktivní |
Učitel/učitelka FY, CH, PŘZákladní škola a Mateřská škola Hořepník | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné