Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Ždírci nad Doubravou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 8 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí Stora Enso WP HV s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 78 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,64 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ždírci nad Doubravou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 073 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,64 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ždírci nad Doubravou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 6 |
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 2 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,690 % |
| únor | 2,845 % |
| březen | 2,742 % |
| duben | 2,431 % |
| květen | 2,188 % |
| červen | 2,341 % |
| červenec | 2,443 % |
| srpen | 2,443 % |
| září | 2,850 % |
| říjen | 2,850 % |
| listopad | 2,799 % |
| prosinec | 3,003 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,642 % |
| únor | 2,332 % |
| březen | 2,124 % |
| duben | 2,073 % |
| květen | 1,917 % |
| červen | 1,762 % |
| červenec | 1,917 % |
| srpen | 1,969 % |
| září | 2,332 % |
| říjen | 2,176 % |
| listopad | 2,276 % |
| prosinec | 2,638 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,044 % |
| únor | 2,095 % |
| březen | 2,146 % |
| duben | 2,146 % |
| květen | 1,969 % |
| červen | 2,021 % |
| červenec | 2,124 % |
| srpen | 2,435 % |
| září | 2,280 % |
| říjen | 2,280 % |
| listopad | 2,539 % |
| prosinec | 2,591 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,782 % |
| únor | 2,834 % |
| březen | 2,524 % |
| duben | 2,524 % |
| květen | 2,555 % |
| červen | 2,351 % |
| červenec | 2,402 % |
| srpen | 2,555 % |
| září | 2,453 % |
| říjen | 1,737 % |
| listopad | 1,788 % |
| prosinec | 1,788 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,051 % |
| únor | 1,590 % |
| březen | 1,538 % |
| duben | 1,897 % |
| květen | 2,112 % |
| červen | 1,855 % |
| červenec | 2,524 % |
| srpen | 2,524 % |
| září | 2,628 % |
| říjen | 2,524 % |
| listopad | 2,473 % |
| prosinec | 2,731 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,696 % |
| únor | 2,492 % |
| březen | 2,187 % |
| duben | 1,729 % |
| květen | 2,000 % |
| červen | 2,205 % |
| červenec | 2,462 % |
| srpen | 2,308 % |
| září | 2,051 % |
| říjen | 1,795 % |
| listopad | 1,949 % |
| prosinec | 2,103 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,386 % |
| únor | 3,436 % |
| březen | 3,284 % |
| duben | 2,880 % |
| květen | 2,442 % |
| červen | 2,442 % |
| červenec | 2,848 % |
| srpen | 2,492 % |
| září | 2,442 % |
| říjen | 2,543 % |
| listopad | 2,645 % |
| prosinec | 2,950 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,342 % |
| únor | 5,092 % |
| březen | 4,294 % |
| duben | 3,345 % |
| květen | 3,234 % |
| červen | 3,234 % |
| červenec | 3,032 % |
| srpen | 3,335 % |
| září | 2,981 % |
| říjen | 2,678 % |
| listopad | 2,880 % |
| prosinec | 3,436 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,345 % |
| únor | 6,003 % |
| březen | 5,320 % |
| duben | 4,929 % |
| květen | 5,042 % |
| červen | 5,092 % |
| červenec | 5,542 % |
| srpen | 5,492 % |
| září | 5,142 % |
| říjen | 4,343 % |
| listopad | 4,593 % |
| prosinec | 5,492 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,001 % |
| červen | 6,247 % |
| září | 6,052 % |
| říjen | 5,710 % |
| listopad | 6,101 % |
| prosinec | 6,442 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,871 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,287 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,679 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,996 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,808 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,746 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,235 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,338 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ždírci nad Doubravou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Stora Enso WP HV s.r.o. | 4 |
| Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. | 3 |
| David Kolář | 2 |
| DIPPtrans, s.r.o. | 1 |
| Jiří Němec | 1 |
| STAVBA-ROSROYAL.CZ s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ždírci nad Doubravou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod | 11 |
| Kontaktní pracoviště Chrudim | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ždírci nad Doubravou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 48 505 a následují muži s podílem 36,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 109 012 | 100,0 % |
| Muži | 39 952 | 36,6 % |
| Ženy | 48 505 | 44,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Ždírce nad Doubravou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 357 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 10 096 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 8 824 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 9 519 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 9 754 | 11,3 % |
| 40 až 44 | 9 233 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 457 | 10,9 % |
| 50 až 54 | 10 747 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 10 941 | 12,6 % |
| 60 až 64 | 3 589 | 4,1 % |
| Od 65 a více let | 181 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ždírci nad Doubravou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 275 | 1,5 % |
| Základní | 28 127 | 32,4 % |
| Vyučení | 34 255 | 39,5 % |
| Střední bez maturity | 4 333 | 5,0 % |
| Vyučení s maturitou | 2 809 | 3,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 374 | 1,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 888 | 13,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 417 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 2 220 | 2,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ždírci nad Doubravou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 28 159 | 32,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 018 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 337 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 078 | 8,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 042 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 15 064 | 17,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) M/ŽSTAVBA-ROSROYAL.CZ s.r.o. | Aktivní |
řidič/ka tahačů (C,E)DIPPtrans, s.r.o. | Aktivní |
stavební dělník, zedník (M/Ž)Jiří Němec | Aktivní |
Kuchař/kaDavid Kolář | Aktivní |
kuchař/kaDavid Kolář | Aktivní |
operátor/ka výroby dřevozpracující výrobní linky na CLTStora Enso WP HV s.r.o. | Aktivní |
kontrolor/ka kvality na CLT - dřevozpracující průmyslStora Enso WP HV s.r.o. | Aktivní |
operátor/ka výroby dřevozpracující výrobní linkyStora Enso WP HV s.r.o. | Aktivní |
obsluha automatické linky (M/Ž)Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. | Aktivní |
směnový chemik (M/Ž)Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. | Aktivní |
přípravář výroby (M/Ž)Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. | Aktivní |
CNC operátor/kaStora Enso WP HV s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
asistent/ka prodejnyGasvent s.r.o. | Neaktivní |
pomocný/á kuchař/kaDavid Kolář | Neaktivní |
přípravář výroby (M/Ž)Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o. | Neaktivní |
číšník/servírkaDavid Kolář | Neaktivní |
obsluha tkacích strojů (M/Ž)TRIGI, s. r. o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné