Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Úsobí a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Úsobí a okresu Havlíčkův Brod najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Úsobí. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 707 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,29 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Úsobí nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,740 % |
| únor | 2,511 % |
| březen | 1,598 % |
| duben | 1,142 % |
| květen | 1,379 % |
| červen | 1,379 % |
| červenec | 2,529 % |
| srpen | 2,529 % |
| září | 2,529 % |
| říjen | 2,529 % |
| listopad | 2,989 % |
| prosinec | 3,678 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,860 % |
| únor | 2,558 % |
| březen | 2,558 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 2,093 % |
| červen | 1,395 % |
| červenec | 1,860 % |
| srpen | 1,395 % |
| září | 1,628 % |
| říjen | 1,395 % |
| listopad | 2,055 % |
| prosinec | 2,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,613 % |
| únor | 2,850 % |
| březen | 2,375 % |
| duben | 1,663 % |
| květen | 1,395 % |
| červen | 1,628 % |
| červenec | 2,093 % |
| srpen | 2,093 % |
| září | 2,558 % |
| říjen | 3,256 % |
| listopad | 2,326 % |
| prosinec | 2,326 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,828 % |
| únor | 3,828 % |
| březen | 4,067 % |
| duben | 3,589 % |
| květen | 3,088 % |
| červen | 2,850 % |
| červenec | 2,850 % |
| srpen | 2,138 % |
| září | 1,663 % |
| říjen | 1,663 % |
| listopad | 1,900 % |
| prosinec | 2,613 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,347 % |
| únor | 2,817 % |
| březen | 2,347 % |
| duben | 2,113 % |
| květen | 2,871 % |
| červen | 3,589 % |
| červenec | 4,067 % |
| srpen | 3,349 % |
| září | 3,110 % |
| říjen | 3,349 % |
| listopad | 3,589 % |
| prosinec | 3,589 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,540 % |
| únor | 2,540 % |
| březen | 0,924 % |
| duben | 1,155 % |
| květen | 0,704 % |
| červen | 0,704 % |
| červenec | 1,643 % |
| srpen | 2,347 % |
| září | 1,878 % |
| říjen | 1,643 % |
| listopad | 2,347 % |
| prosinec | 2,113 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,167 % |
| únor | 2,489 % |
| březen | 1,357 % |
| duben | 1,357 % |
| květen | 0,693 % |
| červen | 0,693 % |
| červenec | 1,617 % |
| srpen | 1,386 % |
| září | 0,924 % |
| říjen | 1,386 % |
| listopad | 1,386 % |
| prosinec | 2,309 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,762 % |
| únor | 4,535 % |
| březen | 5,215 % |
| duben | 3,628 % |
| květen | 3,167 % |
| červen | 3,167 % |
| červenec | 4,299 % |
| srpen | 3,394 % |
| září | 2,489 % |
| říjen | 2,489 % |
| listopad | 3,167 % |
| prosinec | 3,620 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,791 % |
| únor | 6,236 % |
| březen | 5,791 % |
| duben | 4,900 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 4,308 % |
| červenec | 4,082 % |
| srpen | 4,308 % |
| září | 4,989 % |
| říjen | 4,308 % |
| listopad | 4,989 % |
| prosinec | 4,989 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,765 % |
| červen | 5,122 % |
| září | 6,013 % |
| říjen | 6,013 % |
| listopad | 6,236 % |
| prosinec | 6,013 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,798 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,919 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,931 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,734 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,871 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,138 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,142 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Úsobí nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Úsobí.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Úsobí a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 48 505 a následují muži s podílem 36,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 109 012 | 100,0 % |
| Muži | 39 952 | 36,6 % |
| Ženy | 48 505 | 44,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Úsobí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 357 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 10 096 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 8 824 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 9 519 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 9 754 | 11,3 % |
| 40 až 44 | 9 233 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 457 | 10,9 % |
| 50 až 54 | 10 747 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 10 941 | 12,6 % |
| 60 až 64 | 3 589 | 4,1 % |
| Od 65 a více let | 181 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Úsobí a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 275 | 1,5 % |
| Základní | 28 127 | 32,4 % |
| Vyučení | 34 255 | 39,5 % |
| Střední bez maturity | 4 333 | 5,0 % |
| Vyučení s maturitou | 2 809 | 3,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 374 | 1,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 888 | 13,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 417 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 2 220 | 2,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Úsobí a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 28 159 | 32,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 018 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 337 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 078 | 8,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 042 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 15 064 | 17,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné