Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Květinově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod. Nejvíce pracovních míst nabízí Farma Květinov, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,04 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Květinově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 233 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,04 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Květinově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,920 % |
| únor | 2,190 % |
| březen | 2,190 % |
| duben | 1,460 % |
| květen | 0,714 % |
| červen | 0,714 % |
| červenec | 1,429 % |
| srpen | 1,429 % |
| září | 2,857 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 2,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,000 % |
| únor | 0,000 % |
| březen | 0,735 % |
| duben | 0,735 % |
| květen | 0,735 % |
| červen | 2,206 % |
| červenec | 2,206 % |
| srpen | 2,206 % |
| září | 3,676 % |
| říjen | 2,941 % |
| listopad | 2,920 % |
| prosinec | 2,920 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,389 % |
| únor | 0,000 % |
| březen | 0,000 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 0,735 % |
| červen | 0,735 % |
| červenec | 1,471 % |
| srpen | 0,735 % |
| září | 1,471 % |
| říjen | 1,471 % |
| listopad | 1,471 % |
| prosinec | 0,735 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,703 % |
| únor | 2,027 % |
| březen | 2,027 % |
| duben | 1,351 % |
| květen | 1,389 % |
| červen | 1,389 % |
| červenec | 1,389 % |
| srpen | 1,389 % |
| září | 2,083 % |
| říjen | 1,389 % |
| listopad | 1,389 % |
| prosinec | 1,389 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,948 % |
| únor | 1,948 % |
| březen | 2,597 % |
| duben | 2,597 % |
| květen | 2,703 % |
| červen | 2,703 % |
| červenec | 2,703 % |
| srpen | 3,378 % |
| září | 3,378 % |
| říjen | 2,027 % |
| listopad | 2,703 % |
| prosinec | 2,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,948 % |
| únor | 1,948 % |
| březen | 1,299 % |
| duben | 1,948 % |
| květen | 1,948 % |
| červen | 1,948 % |
| červenec | 1,948 % |
| srpen | 1,948 % |
| září | 1,299 % |
| říjen | 1,299 % |
| listopad | 1,948 % |
| prosinec | 2,597 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,299 % |
| únor | 1,948 % |
| březen | 1,299 % |
| duben | 1,299 % |
| květen | 1,299 % |
| červen | 2,597 % |
| červenec | 2,597 % |
| srpen | 2,597 % |
| září | 2,597 % |
| říjen | 1,299 % |
| listopad | 1,299 % |
| prosinec | 1,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,769 % |
| únor | 4,487 % |
| březen | 4,487 % |
| duben | 4,487 % |
| květen | 4,545 % |
| červen | 5,195 % |
| červenec | 4,545 % |
| srpen | 3,896 % |
| září | 3,247 % |
| říjen | 2,597 % |
| listopad | 1,948 % |
| prosinec | 1,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,452 % |
| únor | 5,806 % |
| březen | 5,806 % |
| duben | 4,516 % |
| květen | 4,487 % |
| červen | 3,846 % |
| červenec | 3,846 % |
| srpen | 3,846 % |
| září | 4,487 % |
| říjen | 4,487 % |
| listopad | 4,487 % |
| prosinec | 5,769 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,918 % |
| červen | 5,806 % |
| září | 7,742 % |
| říjen | 6,452 % |
| listopad | 5,806 % |
| prosinec | 6,452 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,982 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,298 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,882 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,581 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,268 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,871 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,703 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Květinově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Farma Květinov, s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Květinově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Květinově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 48 505 a následují muži s podílem 36,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 109 012 | 100,0 % |
| Muži | 39 952 | 36,6 % |
| Ženy | 48 505 | 44,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Květinova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 357 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 10 096 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 8 824 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 9 519 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 9 754 | 11,3 % |
| 40 až 44 | 9 233 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 457 | 10,9 % |
| 50 až 54 | 10 747 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 10 941 | 12,6 % |
| 60 až 64 | 3 589 | 4,1 % |
| Od 65 a více let | 181 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Květinově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 275 | 1,5 % |
| Základní | 28 127 | 32,4 % |
| Vyučení | 34 255 | 39,5 % |
| Střední bez maturity | 4 333 | 5,0 % |
| Vyučení s maturitou | 2 809 | 3,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 374 | 1,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 888 | 13,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 417 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 2 220 | 2,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Květinově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 28 159 | 32,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 018 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 337 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 078 | 8,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 042 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 15 064 | 17,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky (M/Ž)Farma Květinov, s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Ošetřovatel/ka skotu (telat)Farma Květinov, s.r.o. | Neaktivní |
řízení traktoru, práce v provozu zemědělské prvovýroby (M/Ž)Farma Květinov, s.r.o. | Neaktivní |
vedoucí administrativního úseku firmy, asistence vedení (M/Ž)Farma Květinov, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné