Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Chotěboři a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (24) a pracovní pozice od 24 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod. Nejvíce pracovních míst nabízí KOPECKY - CHEOPS s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 60 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,84 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Chotěboři. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 9 082 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,84 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Chotěboři nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 9 |
| do 24 999 Kč | 8 |
| 35–44 tis. Kč | 6 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,989 % |
| únor | 2,883 % |
| březen | 2,777 % |
| duben | 2,635 % |
| květen | 2,581 % |
| červen | 2,599 % |
| červenec | 2,812 % |
| srpen | 2,973 % |
| září | 3,008 % |
| říjen | 2,723 % |
| listopad | 2,884 % |
| prosinec | 3,257 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,935 % |
| únor | 2,793 % |
| březen | 2,544 % |
| duben | 2,508 % |
| květen | 2,401 % |
| červen | 2,383 % |
| červenec | 2,472 % |
| srpen | 2,490 % |
| září | 2,526 % |
| říjen | 2,508 % |
| listopad | 2,565 % |
| prosinec | 2,883 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,435 % |
| únor | 2,505 % |
| březen | 2,592 % |
| duben | 2,574 % |
| květen | 2,348 % |
| červen | 2,348 % |
| červenec | 2,561 % |
| srpen | 2,686 % |
| září | 2,810 % |
| říjen | 2,757 % |
| listopad | 2,668 % |
| prosinec | 2,970 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,880 % |
| únor | 2,846 % |
| březen | 2,726 % |
| duben | 2,674 % |
| květen | 2,540 % |
| červen | 2,661 % |
| červenec | 2,766 % |
| srpen | 3,027 % |
| září | 2,905 % |
| říjen | 2,574 % |
| listopad | 2,366 % |
| prosinec | 2,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,086 % |
| únor | 2,153 % |
| březen | 2,237 % |
| duben | 2,537 % |
| květen | 2,863 % |
| červen | 2,949 % |
| červenec | 3,189 % |
| srpen | 2,932 % |
| září | 3,069 % |
| říjen | 2,794 % |
| listopad | 2,760 % |
| prosinec | 2,812 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,182 % |
| únor | 2,166 % |
| březen | 2,000 % |
| duben | 1,769 % |
| květen | 1,636 % |
| červen | 1,586 % |
| červenec | 1,753 % |
| srpen | 1,886 % |
| září | 1,886 % |
| říjen | 1,986 % |
| listopad | 1,819 % |
| prosinec | 2,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,870 % |
| únor | 2,902 % |
| březen | 2,740 % |
| duben | 2,464 % |
| květen | 2,480 % |
| červen | 2,480 % |
| červenec | 2,529 % |
| srpen | 2,595 % |
| září | 2,430 % |
| říjen | 2,017 % |
| listopad | 1,951 % |
| prosinec | 2,149 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,104 % |
| únor | 3,992 % |
| březen | 3,863 % |
| duben | 3,415 % |
| květen | 3,194 % |
| červen | 3,243 % |
| červenec | 3,356 % |
| srpen | 3,405 % |
| září | 3,032 % |
| říjen | 2,805 % |
| listopad | 2,578 % |
| prosinec | 2,870 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,002 % |
| únor | 5,081 % |
| březen | 4,796 % |
| duben | 4,574 % |
| květen | 4,376 % |
| červen | 4,296 % |
| červenec | 4,681 % |
| srpen | 4,857 % |
| září | 4,601 % |
| říjen | 4,040 % |
| listopad | 3,735 % |
| prosinec | 3,912 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,879 % |
| červen | 5,097 % |
| září | 5,065 % |
| říjen | 4,653 % |
| listopad | 4,558 % |
| prosinec | 5,017 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,066 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,788 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,336 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,346 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,324 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,858 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,719 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Chotěboři nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Chotěboři.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod | 24 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Chotěboři a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 48 505 a následují muži s podílem 36,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 109 012 | 100,0 % |
| Muži | 39 952 | 36,6 % |
| Ženy | 48 505 | 44,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Chotěboře ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 357 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 10 096 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 8 824 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 9 519 | 11,0 % |
| 35 až 39 | 9 754 | 11,3 % |
| 40 až 44 | 9 233 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 457 | 10,9 % |
| 50 až 54 | 10 747 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 10 941 | 12,6 % |
| 60 až 64 | 3 589 | 4,1 % |
| Od 65 a více let | 181 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Chotěboři a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 275 | 1,5 % |
| Základní | 28 127 | 32,4 % |
| Vyučení | 34 255 | 39,5 % |
| Střední bez maturity | 4 333 | 5,0 % |
| Vyučení s maturitou | 2 809 | 3,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 374 | 1,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 888 | 13,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 417 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 2 220 | 2,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Chotěboři a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 28 159 | 32,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 018 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 337 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 078 | 8,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 12 042 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 15 064 | 17,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
servisní technik (M/Ž)AUTOTECH - VT, s.r.o. | Aktivní |
pomocný dělník - dílna, stavba (M/Ž(Zbyšek Oulický | Aktivní |
úklidový pracovník/pracovnice - pouze pro OZPFOVY s.r.o. | Aktivní |
operátor/kaGCE, s.r.o. | Aktivní |
obsluha pro rychlé občerstvení (M/Ž)Bahoz Food s.r.o. | Aktivní |
skladník, obsluha VZV (M/Ž)3K TRANS s.r.o. | Aktivní |
zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) M/Žclear power s.r.o. | Aktivní |
pomocníci v kuchyni (M/Ž)Mentor Thaqi | Aktivní |
pomocný/á pracovník/ce v provozuALZHEIMER HOME GROUP s.r.o. | Aktivní |
operátor/kaGCE, s.r.o. | Aktivní |
zámečník, lakýrník (M/Ž)MV Technik, s.r.o. | Aktivní |
svářeč, zámečník (M/Ž)MV Technik, s.r.o. | Aktivní |
svářeč (M/Ž)FEROPLAST spol. s r.o. | Aktivní |
výrobní technolog (M/Ž)FEROPLAST spol. s r.o. | Aktivní |
elektrikář/kaEurometal Chotěboř spol. s r.o. | Aktivní |
seřizovač/ka kováníGCE, s.r.o. | Aktivní |
manipulační dělníci ve výrobě dřevních pelet (M/Ž)BRIKWOOD s.r.o. | Aktivní |
pracovník zinkovny (M/Ž)Eurometal Chotěboř spol. s r.o. | Aktivní |
všeobecná praktická sestra (M/Ž)Sdružená ambulantní péče Vysočina s.r.o. | Aktivní |
endokrinolog, diabetolog, internista, neurolog, psychiatr (M/Ž)Sdružená ambulantní péče Vysočina s.r.o. | Aktivní |
programátor/ka PLCKOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Aktivní |
svářeč nerezu (M/Ž)KOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Aktivní |
montér/mechanik (M/Ž)KOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Aktivní |
elektrikář (M/Ž)KOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
obsluha pro rychlé občerstvení (M/Ž)Bahoz Food s.r.o. | Neaktivní |
úklidový pracovník (M/Ž) - pouze pro OZPRPM Service CZ a.s. | Neaktivní |
číšník / servírkaJan Veselý | Neaktivní |
strojní konstruktér/kaKOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Neaktivní |
technický pracovník, revizní technik (M/Ž)AUTOTECH - VT, s.r.o. | Neaktivní |
všeobecný/á praktický/á lékař/kaSdružená ambulantní péče Vysočina s.r.o. | Neaktivní |
ostraha prodejny Penny (M/Ž)SEKURO & Group s.r.o. | Neaktivní |
pracovník/pracovnice úkliduSenevida Beta s.r.o. | Neaktivní |
fyzioterapeut/kaSdružená ambulantní péče Vysočina s.r.o. | Neaktivní |
Back Office ( obchodní referent ) M/ŽKOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Neaktivní |
rozpočtář/plánovač (M/Ž)KOPECKY - CHEOPS s.r.o. | Neaktivní |
Stavbyvedoucí/stavební mistr (M/Ž)clear power s.r.o. | Neaktivní |
seřizovač CNC strojů (M/Ž)GCE, s.r.o. | Neaktivní |
pomocný dělník-dílna/stavba (M/Ž)Zbyšek Oulický | Neaktivní |
nábytkový truhlář (M/Ž)ALKA HOLDING spol. s r.o. | Neaktivní |
montáž nábytku (M/Ž)ALKA HOLDING spol. s r.o. | Neaktivní |
manažer/ka obchoduAUTOTECH - VT, s.r.o. | Neaktivní |
manipulační dělníci ve výrobě dřevních pelet (M/Ž)BRIKWOOD s.r.o. | Neaktivní |
Fyzioterapeuti specialisté (M/Ž)REFYZ rehabilitace a fyzioterapie s.r.o. | Neaktivní |
obsluha CNC obráběcího centra (M/Ž)Chotěbořské strojírny, a.s. | Neaktivní |
pomocný dělník/dělniceStrojtep s.r.o. | Neaktivní |
prodavač/ka květin - florista/kaMartina Štěpničková | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné