Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Lulči a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Lulče a okresu Vyškov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lulči. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 993 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,78 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lulči nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,703 % |
| únor | 2,703 % |
| březen | 2,862 % |
| duben | 2,067 % |
| květen | 2,208 % |
| červen | 2,050 % |
| červenec | 2,681 % |
| srpen | 2,997 % |
| září | 2,997 % |
| říjen | 3,312 % |
| listopad | 3,470 % |
| prosinec | 3,312 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,370 % |
| únor | 1,738 % |
| březen | 2,054 % |
| duben | 2,528 % |
| květen | 2,054 % |
| červen | 2,212 % |
| červenec | 2,528 % |
| srpen | 2,370 % |
| září | 2,212 % |
| říjen | 2,370 % |
| listopad | 2,544 % |
| prosinec | 2,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,572 % |
| únor | 1,415 % |
| březen | 1,572 % |
| duben | 1,730 % |
| květen | 2,370 % |
| červen | 1,422 % |
| červenec | 1,738 % |
| srpen | 1,896 % |
| září | 2,212 % |
| říjen | 2,054 % |
| listopad | 1,580 % |
| prosinec | 2,212 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,616 % |
| únor | 1,454 % |
| březen | 1,131 % |
| duben | 1,454 % |
| květen | 1,730 % |
| červen | 1,572 % |
| červenec | 1,887 % |
| srpen | 2,044 % |
| září | 1,730 % |
| říjen | 1,572 % |
| listopad | 1,415 % |
| prosinec | 1,258 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,618 % |
| únor | 1,618 % |
| březen | 1,780 % |
| duben | 2,104 % |
| květen | 2,908 % |
| červen | 2,423 % |
| červenec | 1,939 % |
| srpen | 1,939 % |
| září | 2,262 % |
| říjen | 1,777 % |
| listopad | 1,616 % |
| prosinec | 1,777 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,124 % |
| únor | 1,634 % |
| březen | 1,471 % |
| duben | 1,634 % |
| květen | 1,456 % |
| červen | 0,647 % |
| červenec | 0,809 % |
| srpen | 1,133 % |
| září | 0,971 % |
| říjen | 0,809 % |
| listopad | 0,971 % |
| prosinec | 1,133 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,642 % |
| únor | 2,815 % |
| březen | 2,980 % |
| duben | 2,815 % |
| květen | 2,614 % |
| červen | 2,614 % |
| červenec | 2,778 % |
| srpen | 1,797 % |
| září | 2,124 % |
| říjen | 2,288 % |
| listopad | 1,961 % |
| prosinec | 2,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,840 % |
| únor | 3,172 % |
| březen | 3,005 % |
| duben | 2,838 % |
| květen | 2,649 % |
| červen | 2,980 % |
| červenec | 2,483 % |
| srpen | 2,152 % |
| září | 2,152 % |
| říjen | 2,980 % |
| listopad | 2,815 % |
| prosinec | 3,146 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,614 % |
| únor | 3,959 % |
| březen | 3,959 % |
| duben | 2,754 % |
| květen | 2,671 % |
| červen | 2,504 % |
| červenec | 2,337 % |
| srpen | 2,003 % |
| září | 2,170 % |
| říjen | 2,671 % |
| listopad | 3,005 % |
| prosinec | 3,005 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,009 % |
| červen | 3,614 % |
| září | 4,475 % |
| říjen | 4,647 % |
| listopad | 3,442 % |
| prosinec | 3,442 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,045 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,966 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,028 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,510 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,385 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,670 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,849 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,973 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lulči nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lulči.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lulči a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 71 524 a následují muži s podílem 38,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 171 556 | 100,0 % |
| Muži | 66 577 | 38,8 % |
| Ženy | 71 524 | 41,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Lulče ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 526 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 15 622 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 13 130 | 9,7 % |
| 30 až 34 | 14 190 | 10,5 % |
| 35 až 39 | 14 577 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 14 489 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 15 128 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 18 400 | 13,6 % |
| 55 až 59 | 18 707 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 5 490 | 4,0 % |
| Od 65 a více let | 335 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lulči a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 180 | 0,1 % |
| Základní | 34 352 | 25,3 % |
| Vyučení | 67 240 | 49,6 % |
| Střední bez maturity | 3 264 | 2,4 % |
| Vyučení s maturitou | 5 188 | 3,8 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 010 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 17 443 | 12,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 590 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 4 327 | 3,2 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lulči a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 51 552 | 38,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 807 | 16,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 779 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 384 | 6,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 590 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 25 482 | 18,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné