Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Ivanovicích na Hané a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 12 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vyškov. Nejvíce pracovních míst nabízí Bioveta, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 73 823 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,08 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ivanovicích na Hané. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 992 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,08 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ivanovicích na Hané nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 7 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 2 |
| 60 tis. Kč a více | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,776 % |
| únor | 2,990 % |
| březen | 2,936 % |
| duben | 2,616 % |
| květen | 2,856 % |
| červen | 2,802 % |
| červenec | 2,963 % |
| srpen | 2,909 % |
| září | 3,556 % |
| říjen | 3,718 % |
| listopad | 3,233 % |
| prosinec | 3,664 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,719 % |
| únor | 2,608 % |
| březen | 2,109 % |
| duben | 1,942 % |
| květen | 2,053 % |
| červen | 2,164 % |
| červenec | 1,942 % |
| srpen | 1,998 % |
| září | 2,608 % |
| říjen | 2,442 % |
| listopad | 1,922 % |
| prosinec | 2,563 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,728 % |
| únor | 1,782 % |
| březen | 1,836 % |
| duben | 1,674 % |
| květen | 1,720 % |
| červen | 1,831 % |
| červenec | 1,776 % |
| srpen | 2,053 % |
| září | 2,053 % |
| říjen | 1,776 % |
| listopad | 2,109 % |
| prosinec | 2,164 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,627 % |
| únor | 2,627 % |
| březen | 2,627 % |
| duben | 2,413 % |
| květen | 2,106 % |
| červen | 1,944 % |
| červenec | 1,944 % |
| srpen | 1,728 % |
| září | 1,944 % |
| říjen | 1,620 % |
| listopad | 1,782 % |
| prosinec | 1,890 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,167 % |
| únor | 1,956 % |
| březen | 2,167 % |
| duben | 2,484 % |
| květen | 2,842 % |
| červen | 2,681 % |
| červenec | 2,413 % |
| srpen | 2,306 % |
| září | 2,306 % |
| říjen | 2,520 % |
| listopad | 2,681 % |
| prosinec | 2,627 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,112 % |
| únor | 2,482 % |
| březen | 2,165 % |
| duben | 2,059 % |
| květen | 1,797 % |
| červen | 1,638 % |
| červenec | 1,797 % |
| srpen | 1,850 % |
| září | 2,378 % |
| říjen | 2,114 % |
| listopad | 2,114 % |
| prosinec | 2,114 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,534 % |
| únor | 2,275 % |
| březen | 2,172 % |
| duben | 2,223 % |
| květen | 1,795 % |
| červen | 1,795 % |
| červenec | 1,690 % |
| srpen | 2,006 % |
| září | 2,165 % |
| říjen | 2,112 % |
| listopad | 2,165 % |
| prosinec | 2,006 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,458 % |
| únor | 4,355 % |
| březen | 3,681 % |
| duben | 3,266 % |
| květen | 2,378 % |
| červen | 2,120 % |
| červenec | 2,275 % |
| srpen | 2,378 % |
| září | 2,378 % |
| říjen | 2,172 % |
| listopad | 2,482 % |
| prosinec | 2,482 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,894 % |
| únor | 4,894 % |
| březen | 4,843 % |
| duben | 4,225 % |
| květen | 4,147 % |
| červen | 3,940 % |
| červenec | 4,147 % |
| srpen | 3,992 % |
| září | 3,940 % |
| říjen | 3,836 % |
| listopad | 4,044 % |
| prosinec | 4,562 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,452 % |
| červen | 4,534 % |
| září | 4,019 % |
| říjen | 4,019 % |
| listopad | 4,019 % |
| prosinec | 4,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,704 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,995 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,305 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,599 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,520 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,894 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,367 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,948 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ivanovicích na Hané nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ivanovicích na Hané.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Vyškov | 12 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ivanovicích na Hané a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 71 524 a následují muži s podílem 38,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 171 556 | 100,0 % |
| Muži | 66 577 | 38,8 % |
| Ženy | 71 524 | 41,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Ivanovic na Hané ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 5 526 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 15 622 | 11,5 % |
| 25 až 29 | 13 130 | 9,7 % |
| 30 až 34 | 14 190 | 10,5 % |
| 35 až 39 | 14 577 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 14 489 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 15 128 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 18 400 | 13,6 % |
| 55 až 59 | 18 707 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 5 490 | 4,0 % |
| Od 65 a více let | 335 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ivanovicích na Hané a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 180 | 0,1 % |
| Základní | 34 352 | 25,3 % |
| Vyučení | 67 240 | 49,6 % |
| Střední bez maturity | 3 264 | 2,4 % |
| Vyučení s maturitou | 5 188 | 3,8 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 010 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 17 443 | 12,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 590 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 4 327 | 3,2 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ivanovicích na Hané a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 51 552 | 38,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 807 | 16,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 779 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 384 | 6,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 590 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 25 482 | 18,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Laborant / laborantkaMamed s.r.o. | Aktivní |
Traktorista/ka - opravář/kaNárodní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | Aktivní |
Pracovník/ce rychlého občerstveníAmRest s.r.o. | Aktivní |
Úklidový pracovník/ceSIDA s.r.o. | Aktivní |
Číšník/servírkaKateřina Pastyříková | Aktivní |
samostatný odborný pracovník (m/ž)Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | Aktivní |
Brusič/kaINSTA euro s.r.o. | Aktivní |
Truhlář - stolař (m/ž)INSTA euro s.r.o. | Aktivní |
Vrátný/vrátnáSIDA s.r.o. | Aktivní |
Hlavní účetní (m/ž)POTRAVINY H.H s.r.o. | Aktivní |
Instalatér (m/ž)Bioveta, a.s. | Aktivní |
Zámečník/údržbář (m/ž)Bioveta, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vrátný/vrátnáSIDA s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/ka - ruční montážMatikon s.r.o. | Neaktivní |
Dlaždiči (m/ž)V.H.P. Ivanovice na Hané, s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník/Pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelkaDomov u zámku, z.s. | Neaktivní |
Obsluha rychlého občerstvení (m/ž)Ivana Sedláčková | Neaktivní |
Brusič/kaINSTA euro s.r.o. | Neaktivní |
Truhlář - stolař (m/ž)INSTA euro s.r.o. | Neaktivní |
Laborant/ka na oddělení výrobyBioveta, a.s. | Neaktivní |
Pracovník oddělení energetického hospodářství - topič, obsluha plynové kotelny (m/ž)Bioveta, a.s. | Neaktivní |
Technik stavebních investic (m/ž)Bioveta, a.s. | Neaktivní |
Obsluha poloautomatické plnící linky (m/ž)Bioveta, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné