Volná pracovní místa v Hodějicích

Hledáte dobře placenou práci v Hodějicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vyškov. Nejvíce pracovních míst nabízí CS PRO SERVIS s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,89 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bohaté Málkovice
 (Vyškov)
Bohdalice-Pavlovice
 (Vyškov)
Bošovice
 (Vyškov)
Brankovice
 (Vyškov)
Březina
 (Vyškov)
Bučovice
 (Vyškov)
Chvalkovice
 (Vyškov)
Dětkovice
 (Vyškov)
Dobročkovice
 (Vyškov)
Dražovice
 (Vyškov)
Drnovice
 (Vyškov)
Drysice
 (Vyškov)
Habrovany
 (Vyškov)
Heršpice
 (Vyškov)
Hlubočany
 (Vyškov)
Hodějice
 (Vyškov)
Holubice
 (Vyškov)
Hostěrádky-Rešov
 (Vyškov)
Hoštice-Heroltice
 (Vyškov)
Hrušky
 (Vyškov)
Hvězdlice
 (Vyškov)
Ivanovice na Hané
 (Vyškov)
Ježkovice
 (Vyškov)
Kobeřice u Brna
 (Vyškov)
Kojátky
 (Vyškov)
Komořany
 (Vyškov)
Kozlany
 (Vyškov)
Kožušice
 (Vyškov)
Krásensko
 (Vyškov)
Křenovice
 (Vyškov)
Křižanovice
 (Vyškov)
Křižanovice u Vyškova
 (Vyškov)
Kučerov
 (Vyškov)
Letonice
 (Vyškov)
Lovčičky
 (Vyškov)
Luleč
 (Vyškov)
Lysovice
 (Vyškov)
Malínky
 (Vyškov)
Medlovice
 (Vyškov)
Milešovice
 (Vyškov)
Milonice
 (Vyškov)
Moravské Málkovice
 (Vyškov)
Mouřínov
 (Vyškov)
Němčany
 (Vyškov)
Nemochovice
 (Vyškov)
Nemojany
 (Vyškov)
Nemotice
 (Vyškov)
Nesovice
 (Vyškov)
Nevojice
 (Vyškov)
Nížkovice
 (Vyškov)
Nové Sady
 (Vyškov)
Olšany
 (Vyškov)
Orlovice
 (Vyškov)
Otnice
 (Vyškov)
Podbřežice
 (Vyškov)
Podivice
 (Vyškov)
Podomí
 (Vyškov)
Prusy-Boškůvky
 (Vyškov)
Pustiměř
 (Vyškov)
Račice-Pístovice
 (Vyškov)
Radslavice
 (Vyškov)
Rašovice
 (Vyškov)
Rostěnice-Zvonovice
 (Vyškov)
Rousínov
 (Vyškov)
Ruprechtov
 (Vyškov)
Rybníček
 (Vyškov)
Šaratice
 (Vyškov)
Slavkov u Brna
 (Vyškov)
Snovídky
 (Vyškov)
Studnice
 (Vyškov)
Švábenice
 (Vyškov)
Topolany
 (Vyškov)
Tučapy
 (Vyškov)
Uhřice
 (Vyškov)
Vážany
 (Vyškov)
Vážany nad Litavou
 (Vyškov)
Velešovice
 (Vyškov)
Vyškov
 (Vyškov)
Zbýšov
 (Vyškov)
Zelená Hora
 (Vyškov)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 13.10.2026 15:00
Podíl nezaměstnaných
2,89 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
55 000 Kč
Zaměstnavatel: CS PRO SERVIS s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
CS PRO SERVIS s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Hodějicích

Montér protipožárních ucpávek (m/ž)
CS PRO SERVIS s.r.o. Před 8 dny 42 000 Kč – 55 000 Kč Hodějice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hodějicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 118 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hodějicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
35–44 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,954 %
únor3,250 %
březen2,659 %
duben2,511 %
květen2,493 %
červen2,493 %
červenec2,933 %
srpen2,786 %
září2,639 %
říjen2,933 %
listopad3,519 %
prosinec3,519 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,226 %
únor2,226 %
březen1,780 %
duben2,077 %
květen1,632 %
červen1,484 %
červenec1,780 %
srpen2,819 %
září2,967 %
říjen2,967 %
listopad2,659 %
prosinec2,511 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,952 %
únor2,553 %
březen2,703 %
duben2,553 %
květen2,374 %
červen2,671 %
červenec2,374 %
srpen2,967 %
září2,967 %
říjen2,374 %
listopad2,226 %
prosinec2,077 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,026 %
únor2,723 %
březen3,026 %
duben2,421 %
květen2,252 %
červen1,802 %
červenec1,802 %
srpen1,652 %
září1,502 %
říjen1,652 %
listopad1,652 %
prosinec1,952 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,662 %
únor1,511 %
březen1,662 %
duben2,115 %
květen2,421 %
červen2,723 %
červenec2,421 %
srpen2,723 %
září3,177 %
říjen2,874 %
listopad2,572 %
prosinec2,572 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,703 %
únor1,548 %
březen1,393 %
duben1,548 %
květen1,511 %
červen1,662 %
červenec1,964 %
srpen1,662 %
září1,662 %
říjen1,511 %
listopad1,360 %
prosinec1,208 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,329 %
únor1,708 %
březen1,553 %
duben1,708 %
květen1,703 %
červen1,238 %
červenec1,238 %
srpen1,238 %
září2,322 %
říjen1,548 %
listopad1,084 %
prosinec1,393 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,201 %
únor2,673 %
březen1,887 %
duben2,044 %
květen1,708 %
červen1,863 %
červenec2,795 %
srpen3,261 %
září2,795 %
říjen2,329 %
listopad2,329 %
prosinec2,329 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,100 %
únor2,585 %
březen2,100 %
duben1,939 %
květen2,201 %
červen2,516 %
červenec3,302 %
srpen3,145 %
září2,201 %
říjen2,201 %
listopad1,415 %
prosinec2,516 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen4,531 %
červen3,231 %
září2,262 %
říjen2,423 %
listopad2,585 %
prosinec2,100 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,063 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,482 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,524 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,851 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,504 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,188 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,686 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,785 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hodějicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
CS PRO SERVIS s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hodějicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Vyškov1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hodějicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 71 524 a následují muži s podílem 38,8 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem171 556100,0 %
Muži66 57738,8 %
Ženy71 52441,7 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hodějic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let5 5264,1 %
20 až 2415 62211,5 %
25 až 2913 1309,7 %
30 až 3414 19010,5 %
35 až 3914 57710,8 %
40 až 4414 48910,7 %
45 až 4915 12811,2 %
50 až 5418 40013,6 %
55 až 5918 70713,8 %
60 až 645 4904,0 %
Od 65 a více let3350,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hodějicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné1800,1 %
Základní34 35225,3 %
Vyučení67 24049,6 %
Střední bez maturity3 2642,4 %
Vyučení s maturitou5 1883,8 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 0102,2 %
Úplné střední odborné s maturitou17 44312,9 %
Vyšší odborné vzdělání5900,4 %
Vysokoškolské4 3273,2 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hodějicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců51 55238,0 %
Více než 3 až 6 měsíců21 80716,1 %
Více než 6 až 9 měsíců10 7797,9 %
Více než 9 až 12 měsíců8 3846,2 %
Více než 12 až 24 měsíců17 59013,0 %
Více než 24 měsíců25 48218,8 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Montér protipožárních ucpávek (m/ž)

CS PRO SERVIS s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Montér protipožárních ucpávek (m/ž)

CS PRO SERVIS s.r.o.

Neaktivní

Montér protipožárních ucpávek (m/ž)

CS PRO SERVIS s.r.o.

Neaktivní