Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Těmicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Těmic a okresu Hodonín najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Těmicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 909 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,35 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Těmicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,859 % |
| únor | 3,691 % |
| březen | 3,523 % |
| duben | 3,356 % |
| květen | 2,885 % |
| červen | 2,885 % |
| červenec | 2,885 % |
| srpen | 3,365 % |
| září | 4,006 % |
| říjen | 3,526 % |
| listopad | 3,205 % |
| prosinec | 3,045 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,020 % |
| únor | 4,523 % |
| březen | 4,020 % |
| duben | 3,183 % |
| květen | 3,685 % |
| červen | 4,020 % |
| červenec | 3,685 % |
| srpen | 3,350 % |
| září | 3,518 % |
| říjen | 2,848 % |
| listopad | 3,020 % |
| prosinec | 3,523 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,890 % |
| únor | 4,722 % |
| březen | 3,879 % |
| duben | 3,879 % |
| květen | 4,355 % |
| červen | 4,188 % |
| červenec | 3,685 % |
| srpen | 4,355 % |
| září | 3,853 % |
| říjen | 4,188 % |
| listopad | 3,685 % |
| prosinec | 4,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,384 % |
| únor | 3,215 % |
| březen | 3,046 % |
| duben | 2,876 % |
| květen | 2,698 % |
| červen | 3,035 % |
| červenec | 2,867 % |
| srpen | 2,867 % |
| září | 3,035 % |
| říjen | 3,541 % |
| listopad | 3,879 % |
| prosinec | 4,553 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,881 % |
| únor | 3,390 % |
| březen | 3,390 % |
| duben | 3,898 % |
| květen | 4,061 % |
| červen | 4,061 % |
| červenec | 3,723 % |
| srpen | 4,061 % |
| září | 3,723 % |
| říjen | 3,215 % |
| listopad | 3,215 % |
| prosinec | 3,215 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,590 % |
| únor | 4,426 % |
| březen | 3,279 % |
| duben | 2,295 % |
| květen | 2,203 % |
| červen | 2,203 % |
| červenec | 2,373 % |
| srpen | 2,542 % |
| září | 2,542 % |
| říjen | 2,542 % |
| listopad | 2,373 % |
| prosinec | 2,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,066 % |
| únor | 5,082 % |
| březen | 4,918 % |
| duben | 4,098 % |
| květen | 3,115 % |
| červen | 4,590 % |
| červenec | 5,246 % |
| srpen | 4,754 % |
| září | 3,934 % |
| říjen | 3,607 % |
| listopad | 3,279 % |
| prosinec | 3,934 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,642 % |
| únor | 7,805 % |
| březen | 7,480 % |
| duben | 6,016 % |
| květen | 5,410 % |
| červen | 5,574 % |
| červenec | 5,246 % |
| srpen | 6,393 % |
| září | 6,557 % |
| říjen | 5,574 % |
| listopad | 4,918 % |
| prosinec | 4,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,738 % |
| únor | 8,576 % |
| březen | 8,252 % |
| duben | 7,929 % |
| květen | 7,480 % |
| červen | 7,642 % |
| červenec | 7,480 % |
| srpen | 7,317 % |
| září | 6,504 % |
| říjen | 6,179 % |
| listopad | 6,341 % |
| prosinec | 6,829 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,057 % |
| červen | 5,987 % |
| září | 6,634 % |
| říjen | 6,472 % |
| listopad | 6,796 % |
| prosinec | 8,414 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,138 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,612 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,019 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,087 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,939 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,311 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Těmicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Těmicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Těmicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 40 695 a následují muži s podílem 38,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 96 561 | 100,0 % |
| Muži | 37 143 | 38,5 % |
| Ženy | 40 695 | 42,1 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Těmic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 539 | 3,3 % |
| 20 až 24 | 9 469 | 12,4 % |
| 25 až 29 | 7 729 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 8 056 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 8 701 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 8 286 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 259 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 9 739 | 12,8 % |
| 55 až 59 | 10 145 | 13,3 % |
| 60 až 64 | 3 278 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 122 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Těmicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 288 | 0,4 % |
| Základní | 15 526 | 20,3 % |
| Vyučení | 32 767 | 42,9 % |
| Střední bez maturity | 1 821 | 2,4 % |
| Vyučení s maturitou | 4 856 | 6,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 251 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 413 | 17,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 972 | 1,3 % |
| Vysokoškolské | 4 429 | 5,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Těmicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 22 313 | 29,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 116 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 422 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 748 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 094 | 14,5 % |
| Více než 24 měsíců | 15 630 | 20,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
referent/referentka zákaznického servisu e-shopuNutsman s.r.o. | Neaktivní |
marketingový specialista M/ŽNutsman s.r.o. | Neaktivní |
Řidič/ka a obsluha zemědělských strojů - traktorista/traktoristkaSvornost Těmice, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné