Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Suchově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Suchova a okresu Hodonín najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Suchově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 480 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,20 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Suchově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,754 % |
| únor | 4,778 % |
| březen | 5,461 % |
| duben | 6,143 % |
| květen | 5,986 % |
| červen | 5,986 % |
| červenec | 5,634 % |
| srpen | 6,338 % |
| září | 7,042 % |
| říjen | 7,746 % |
| listopad | 8,099 % |
| prosinec | 7,394 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,941 % |
| únor | 6,601 % |
| březen | 6,601 % |
| duben | 5,281 % |
| květen | 5,611 % |
| červen | 4,620 % |
| červenec | 4,620 % |
| srpen | 3,630 % |
| září | 4,290 % |
| říjen | 4,290 % |
| listopad | 4,096 % |
| prosinec | 4,096 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,618 % |
| únor | 3,947 % |
| březen | 3,618 % |
| duben | 4,276 % |
| květen | 3,630 % |
| červen | 3,630 % |
| červenec | 3,300 % |
| srpen | 3,630 % |
| září | 4,620 % |
| říjen | 4,620 % |
| listopad | 5,281 % |
| prosinec | 5,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,871 % |
| únor | 4,194 % |
| březen | 4,516 % |
| duben | 4,516 % |
| květen | 4,605 % |
| červen | 4,605 % |
| červenec | 4,276 % |
| srpen | 4,605 % |
| září | 4,934 % |
| říjen | 4,934 % |
| listopad | 4,605 % |
| prosinec | 3,947 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,922 % |
| únor | 5,229 % |
| březen | 5,882 % |
| duben | 5,882 % |
| květen | 5,806 % |
| červen | 6,452 % |
| červenec | 6,129 % |
| srpen | 4,194 % |
| září | 2,903 % |
| říjen | 3,226 % |
| listopad | 3,226 % |
| prosinec | 2,903 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,902 % |
| únor | 5,229 % |
| březen | 4,902 % |
| duben | 2,941 % |
| květen | 2,941 % |
| červen | 4,248 % |
| červenec | 3,922 % |
| srpen | 4,902 % |
| září | 4,248 % |
| říjen | 3,922 % |
| listopad | 3,595 % |
| prosinec | 3,922 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,166 % |
| únor | 7,492 % |
| březen | 6,189 % |
| duben | 6,515 % |
| květen | 4,902 % |
| červen | 4,575 % |
| červenec | 4,575 % |
| srpen | 4,248 % |
| září | 3,922 % |
| říjen | 4,248 % |
| listopad | 4,248 % |
| prosinec | 4,248 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,524 % |
| únor | 6,897 % |
| březen | 6,270 % |
| duben | 5,643 % |
| květen | 5,212 % |
| červen | 4,560 % |
| červenec | 4,560 % |
| srpen | 3,909 % |
| září | 4,235 % |
| říjen | 4,235 % |
| listopad | 5,212 % |
| prosinec | 6,840 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,232 % |
| únor | 7,622 % |
| březen | 7,622 % |
| duben | 7,317 % |
| květen | 8,777 % |
| červen | 7,524 % |
| červenec | 7,837 % |
| srpen | 7,837 % |
| září | 7,524 % |
| říjen | 7,524 % |
| listopad | 6,583 % |
| prosinec | 7,837 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,207 % |
| červen | 7,927 % |
| září | 5,793 % |
| říjen | 5,488 % |
| listopad | 6,098 % |
| prosinec | 7,622 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,309 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,582 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,092 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 15,110 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,809 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,893 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,317 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,304 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Suchově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Suchově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Suchově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 40 695 a následují muži s podílem 38,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 96 561 | 100,0 % |
| Muži | 37 143 | 38,5 % |
| Ženy | 40 695 | 42,1 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Suchova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 539 | 3,3 % |
| 20 až 24 | 9 469 | 12,4 % |
| 25 až 29 | 7 729 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 8 056 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 8 701 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 8 286 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 259 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 9 739 | 12,8 % |
| 55 až 59 | 10 145 | 13,3 % |
| 60 až 64 | 3 278 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 122 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Suchově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 288 | 0,4 % |
| Základní | 15 526 | 20,3 % |
| Vyučení | 32 767 | 42,9 % |
| Střední bez maturity | 1 821 | 2,4 % |
| Vyučení s maturitou | 4 856 | 6,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 251 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 413 | 17,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 972 | 1,3 % |
| Vysokoškolské | 4 429 | 5,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Suchově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 22 313 | 29,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 116 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 422 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 748 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 094 | 14,5 % |
| Více než 24 měsíců | 15 630 | 20,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné