Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Ježově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Hodonín. Nejvíce pracovních míst nabízí BRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 48 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 5,63 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ježově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 702 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,63 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ježově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,565 % |
| únor | 7,002 % |
| březen | 6,346 % |
| duben | 5,908 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 4,762 % |
| červenec | 5,195 % |
| srpen | 5,195 % |
| září | 6,277 % |
| říjen | 5,195 % |
| listopad | 5,195 % |
| prosinec | 5,195 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,516 % |
| únor | 3,956 % |
| březen | 3,956 % |
| duben | 3,956 % |
| květen | 4,176 % |
| červen | 4,176 % |
| červenec | 4,835 % |
| srpen | 4,835 % |
| září | 5,275 % |
| říjen | 5,055 % |
| listopad | 5,252 % |
| prosinec | 5,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,444 % |
| únor | 4,889 % |
| březen | 4,000 % |
| duben | 3,111 % |
| květen | 3,077 % |
| červen | 2,637 % |
| červenec | 3,077 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 2,637 % |
| říjen | 2,857 % |
| listopad | 3,077 % |
| prosinec | 3,297 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,536 % |
| únor | 6,536 % |
| březen | 6,100 % |
| duben | 5,229 % |
| květen | 5,111 % |
| červen | 4,667 % |
| červenec | 4,667 % |
| srpen | 5,111 % |
| září | 4,222 % |
| říjen | 4,667 % |
| listopad | 4,222 % |
| prosinec | 3,778 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,652 % |
| únor | 5,217 % |
| březen | 5,000 % |
| duben | 4,565 % |
| květen | 4,357 % |
| červen | 4,793 % |
| červenec | 4,793 % |
| srpen | 4,793 % |
| září | 4,575 % |
| říjen | 4,793 % |
| listopad | 4,575 % |
| prosinec | 5,011 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,775 % |
| únor | 7,991 % |
| březen | 6,479 % |
| duben | 5,184 % |
| květen | 4,565 % |
| červen | 5,000 % |
| červenec | 4,783 % |
| srpen | 5,870 % |
| září | 5,870 % |
| říjen | 5,435 % |
| listopad | 5,000 % |
| prosinec | 5,217 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,234 % |
| únor | 7,021 % |
| březen | 6,170 % |
| duben | 5,106 % |
| květen | 4,968 % |
| červen | 4,104 % |
| červenec | 4,536 % |
| srpen | 4,752 % |
| září | 4,752 % |
| říjen | 5,400 % |
| listopad | 6,048 % |
| prosinec | 6,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,264 % |
| únor | 8,264 % |
| březen | 7,231 % |
| duben | 7,851 % |
| květen | 5,745 % |
| červen | 5,319 % |
| červenec | 5,319 % |
| srpen | 4,894 % |
| září | 4,681 % |
| říjen | 4,468 % |
| listopad | 3,830 % |
| prosinec | 5,745 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,961 % |
| únor | 9,572 % |
| březen | 8,554 % |
| duben | 8,147 % |
| květen | 6,612 % |
| červen | 5,372 % |
| červenec | 6,405 % |
| srpen | 6,198 % |
| září | 5,372 % |
| říjen | 4,752 % |
| listopad | 5,165 % |
| prosinec | 8,264 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,750 % |
| červen | 5,499 % |
| září | 5,703 % |
| říjen | 5,092 % |
| listopad | 5,295 % |
| prosinec | 7,536 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,625 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,350 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,980 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,495 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,337 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,216 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,607 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,746 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ježově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| BRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova | 1 |
| Základní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ježově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Hodonín | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ježově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 40 695 a následují muži s podílem 38,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 96 561 | 100,0 % |
| Muži | 37 143 | 38,5 % |
| Ženy | 40 695 | 42,1 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Ježova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 539 | 3,3 % |
| 20 až 24 | 9 469 | 12,4 % |
| 25 až 29 | 7 729 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 8 056 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 8 701 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 8 286 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 8 259 | 10,8 % |
| 50 až 54 | 9 739 | 12,8 % |
| 55 až 59 | 10 145 | 13,3 % |
| 60 až 64 | 3 278 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 122 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ježově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 288 | 0,4 % |
| Základní | 15 526 | 20,3 % |
| Vyučení | 32 767 | 42,9 % |
| Střední bez maturity | 1 821 | 2,4 % |
| Vyučení s maturitou | 4 856 | 6,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 251 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 13 413 | 17,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 972 | 1,3 % |
| Vysokoškolské | 4 429 | 5,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ježově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 22 313 | 29,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 116 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 7 422 | 9,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 5 748 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 11 094 | 14,5 % |
| Více než 24 měsíců | 15 630 | 20,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
učitel/učitelka na 1. stupniZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Aktivní |
dělník/dělnice při výrobě kartonážeBRISK, výrobní družstvo, Ježov u Kyjova | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
prodavač/prodavačka na prodejnu typu BJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Neaktivní |
prodavač/prodavačka na prodejnu typu BJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Neaktivní |
uklízeč/uklízečka v MŠZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
školní asistent/asistentka do ZŠZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
vychovatel/vychovatelka v ŠDZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
uklízeč/ka v MŠZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
pomocný kuchař/ka do školní jídelnyZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
vedoucí prodejny typu B M/ŽJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Neaktivní |
asistent/ka pedagogaZákladní škola a mateřská škola Ježov, příspěvková organizace | Neaktivní |
vedoucí prodejny typu B M/ŽJednota, spotřební družstvo v Hodoníně | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné