Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Žďáru a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Blansko. Nejvíce pracovních míst nabízí Kamil Kubíček a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,76 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Žďáru. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 393 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,76 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Žďáru nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,195 % |
| únor | 1,195 % |
| březen | 0,797 % |
| duben | 0,797 % |
| květen | 1,626 % |
| červen | 2,033 % |
| červenec | 2,846 % |
| srpen | 2,846 % |
| září | 2,033 % |
| říjen | 1,626 % |
| listopad | 2,033 % |
| prosinec | 2,033 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,335 % |
| únor | 1,946 % |
| březen | 1,946 % |
| duben | 1,946 % |
| květen | 1,946 % |
| červen | 1,946 % |
| červenec | 1,946 % |
| srpen | 3,113 % |
| září | 2,335 % |
| říjen | 1,946 % |
| listopad | 1,992 % |
| prosinec | 2,390 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,569 % |
| únor | 1,176 % |
| březen | 1,176 % |
| duben | 1,176 % |
| květen | 1,556 % |
| červen | 1,556 % |
| červenec | 1,946 % |
| srpen | 1,946 % |
| září | 1,556 % |
| říjen | 1,167 % |
| listopad | 1,946 % |
| prosinec | 1,946 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,887 % |
| únor | 1,509 % |
| březen | 1,132 % |
| duben | 0,755 % |
| květen | 1,176 % |
| červen | 0,784 % |
| červenec | 1,176 % |
| srpen | 2,353 % |
| září | 3,137 % |
| říjen | 1,961 % |
| listopad | 1,961 % |
| prosinec | 2,353 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,743 % |
| únor | 0,743 % |
| březen | 1,115 % |
| duben | 1,115 % |
| květen | 1,132 % |
| červen | 0,377 % |
| červenec | 1,509 % |
| srpen | 1,509 % |
| září | 2,264 % |
| říjen | 1,509 % |
| listopad | 1,132 % |
| prosinec | 1,132 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,372 % |
| únor | 0,372 % |
| březen | 0,372 % |
| duben | 1,115 % |
| květen | 1,115 % |
| červen | 1,115 % |
| červenec | 1,487 % |
| srpen | 1,115 % |
| září | 1,487 % |
| říjen | 1,487 % |
| listopad | 1,115 % |
| prosinec | 1,115 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,521 % |
| únor | 1,901 % |
| březen | 1,521 % |
| duben | 1,521 % |
| květen | 1,487 % |
| červen | 2,230 % |
| červenec | 2,602 % |
| srpen | 2,602 % |
| září | 1,115 % |
| říjen | 1,115 % |
| listopad | 1,487 % |
| prosinec | 0,743 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,598 % |
| únor | 3,448 % |
| březen | 2,299 % |
| duben | 2,299 % |
| květen | 1,521 % |
| červen | 1,521 % |
| červenec | 2,662 % |
| srpen | 3,042 % |
| září | 1,521 % |
| říjen | 2,281 % |
| listopad | 1,521 % |
| prosinec | 3,042 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,831 % |
| únor | 3,831 % |
| březen | 3,065 % |
| duben | 3,065 % |
| květen | 2,299 % |
| červen | 1,916 % |
| červenec | 3,065 % |
| srpen | 3,448 % |
| září | 2,682 % |
| říjen | 2,682 % |
| listopad | 3,065 % |
| prosinec | 4,215 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,015 % |
| červen | 3,448 % |
| září | 3,065 % |
| říjen | 3,065 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 3,831 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,263 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,516 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,348 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,039 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,175 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,985 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,239 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,493 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Žďáru nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Kamil Kubíček | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Žďáru.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Blansko | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Žďáru a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 33 595 a následují muži s podílem 38,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 75 928 | 100,0 % |
| Muži | 29 314 | 38,6 % |
| Ženy | 33 595 | 44,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Žďáru ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 331 | 3,8 % |
| 20 až 24 | 7 413 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 6 230 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 626 | 10,7 % |
| 35 až 39 | 6 685 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 6 175 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 7 823 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 9 014 | 14,6 % |
| 60 až 64 | 3 129 | 5,1 % |
| Od 65 a více let | 82 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Žďáru a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 182 | 0,3 % |
| Základní | 10 969 | 17,7 % |
| Vyučení | 29 358 | 47,5 % |
| Střední bez maturity | 1 074 | 1,7 % |
| Vyučení s maturitou | 3 542 | 5,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 811 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 232 | 18,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 750 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 947 | 4,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Žďáru a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 21 613 | 34,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 837 | 17,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 459 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 086 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 11 820 | 19,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řidič MKD (m/ž)Kamil Kubíček | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné