Volná místa / Jihomoravský kraj / Blansko / Skalice nad Svitavou

Volná pracovní místa v Skalici nad Svitavou

Hledáte dobře placenou práci v Skalici nad Svitavou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Blansko. Nejvíce pracovních míst nabízí BAUMÜLLER BRNO, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 43 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 5,85 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Adamov
 (Blansko)
Bedřichov
 (Blansko)
Benešov
 (Blansko)
Blansko
 (Blansko)
Bořitov
 (Blansko)
Borotín
 (Blansko)
Boskovice
 (Blansko)
Brťov-Jeneč
 (Blansko)
Bukovina
 (Blansko)
Bukovinka
 (Blansko)
Býkovice
 (Blansko)
Černá Hora
 (Blansko)
Černovice
 (Blansko)
Cetkovice
 (Blansko)
Chrudichromy
 (Blansko)
Crhov
 (Blansko)
Deštná
 (Blansko)
Dlouhá Lhota
 (Blansko)
Doubravice nad Svitavou
 (Blansko)
Drnovice
 (Blansko)
Habrůvka
 (Blansko)
Hodonín
 (Blansko)
Holštejn
 (Blansko)
Horní Poříčí
 (Blansko)
Horní Smržov
 (Blansko)
Jabloňany
 (Blansko)
Jedovnice
 (Blansko)
Kněževes
 (Blansko)
Knínice
 (Blansko)
Kořenec
 (Blansko)
Kotvrdovice
 (Blansko)
Kozárov
 (Blansko)
Krasová
 (Blansko)
Křetín
 (Blansko)
Krhov
 (Blansko)
Křtěnov
 (Blansko)
Křtiny
 (Blansko)
Kulířov
 (Blansko)
Kunčina Ves
 (Blansko)
Kunice
 (Blansko)
Kuničky
 (Blansko)
Kunštát
 (Blansko)
Lažany
 (Blansko)
Lazinov
 (Blansko)
Letovice
 (Blansko)
Lhota Rapotina
 (Blansko)
Lhota u Lysic
 (Blansko)
Lhota u Olešnice
 (Blansko)
Lipovec
 (Blansko)
Lipůvka
 (Blansko)
Louka
 (Blansko)
Lubě
 (Blansko)
Ludíkov
 (Blansko)
Lysice
 (Blansko)
Makov
 (Blansko)
Malá Lhota
 (Blansko)
Malá Roudka
 (Blansko)
Míchov
 (Blansko)
Milonice
 (Blansko)
Němčice
 (Blansko)
Nýrov
 (Blansko)
Obora
 (Blansko)
Okrouhlá
 (Blansko)
Olešnice
 (Blansko)
Olomučany
 (Blansko)
Ostrov u Macochy
 (Blansko)
Pamětice
 (Blansko)
Petrov
 (Blansko)
Petrovice
 (Blansko)
Prostřední Poříčí
 (Blansko)
Rájec-Jestřebí
 (Blansko)
Ráječko
 (Blansko)
Roubanina
 (Blansko)
Rozseč nad Kunštátem
 (Blansko)
Rozsíčka
 (Blansko)
Rudice
 (Blansko)
Šebetov
 (Blansko)
Sebranice
 (Blansko)
Šebrov-Kateřina
 (Blansko)
Senetářov
 (Blansko)
Skalice nad Svitavou
 (Blansko)
Skrchov
 (Blansko)
Sloup
 (Blansko)
Šošůvka
 (Blansko)
Spešov
 (Blansko)
Štěchov
 (Blansko)
Stvolová
 (Blansko)
Suchý
 (Blansko)
Sudice
 (Blansko)
Sulíkov
 (Blansko)
Světlá
 (Blansko)
Svinošice
 (Blansko)
Svitávka
 (Blansko)
Tasovice
 (Blansko)
Uhřice
 (Blansko)
Újezd u Boskovic
 (Blansko)
Újezd u Černé Hory
 (Blansko)
Úsobrno
 (Blansko)
Ústup
 (Blansko)
Valchov
 (Blansko)
Vanovice
 (Blansko)
Vavřinec
 (Blansko)
Vážany
 (Blansko)
Velenov
 (Blansko)
Velké Opatovice
 (Blansko)
Vilémovice
 (Blansko)
Vísky
 (Blansko)
Voděrady
 (Blansko)
Vranová
 (Blansko)
Vysočany
 (Blansko)
Závist
 (Blansko)
Zbraslavec
 (Blansko)
Žďár
 (Blansko)
Žďárná
 (Blansko)
Žernovník
 (Blansko)
Žerůtky
 (Blansko)
Aktivní pracovní místa
2
Poslední změna: 15.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
5,85 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
43 000 Kč
Zaměstnavatel: EG.D Montáže, s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Skalici nad Svitavou

Pomocný dělník (M/Ž)
EG.D Montáže, s.r.o. Před 15 dny 25 000 Kč – 43 000 Kč Skalice nad Svitavou
Pracovník expedice M/Ž
BAUMÜLLER BRNO, s.r.o. Před 23 dny od 28 000 Kč Skalice nad Svitavou

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Skalici nad Svitavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 652 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,85 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Skalici nad Svitavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč2

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,970 %
únor5,224 %
březen5,473 %
duben5,473 %
květen4,976 %
červen5,687 %
červenec4,976 %
srpen5,450 %
září6,872 %
říjen6,872 %
listopad6,635 %
prosinec6,635 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,764 %
únor5,263 %
březen4,762 %
duben4,762 %
květen4,762 %
červen5,013 %
červenec5,514 %
srpen6,516 %
září6,015 %
říjen5,514 %
listopad4,726 %
prosinec5,473 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,040 %
únor3,788 %
březen4,040 %
duben3,535 %
květen3,008 %
červen3,509 %
červenec3,258 %
srpen3,258 %
září4,010 %
říjen4,511 %
listopad5,263 %
prosinec5,263 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,266 %
únor3,769 %
březen3,769 %
duben3,266 %
květen3,535 %
červen3,030 %
červenec3,283 %
srpen3,283 %
září3,030 %
říjen2,273 %
listopad2,273 %
prosinec3,283 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,283 %
únor3,283 %
březen3,283 %
duben3,788 %
květen4,271 %
červen4,271 %
červenec4,271 %
srpen4,271 %
září4,020 %
říjen4,271 %
listopad2,764 %
prosinec3,266 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,709 %
únor1,970 %
březen2,463 %
duben2,217 %
květen3,030 %
červen3,283 %
červenec2,778 %
srpen2,778 %
září2,020 %
říjen2,273 %
listopad2,778 %
prosinec2,778 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,202 %
únor3,448 %
březen3,448 %
duben3,941 %
květen4,433 %
červen4,433 %
červenec4,187 %
srpen4,187 %
září3,695 %
říjen2,463 %
listopad2,463 %
prosinec2,463 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,288 %
únor4,567 %
březen3,365 %
duben2,644 %
květen2,956 %
červen3,448 %
červenec4,187 %
srpen3,448 %
září2,463 %
říjen2,956 %
listopad2,709 %
prosinec2,709 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,122 %
únor5,854 %
březen5,854 %
duben6,585 %
květen6,010 %
červen6,250 %
červenec5,048 %
srpen5,529 %
září5,288 %
říjen5,529 %
listopad5,288 %
prosinec5,529 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen6,506 %
červen5,366 %
září6,829 %
říjen5,122 %
listopad5,122 %
prosinec5,610 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,506 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,314 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,281 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,817 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,817 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,492 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,164 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,760 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Skalici nad Svitavou nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.1
EG.D Montáže, s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Skalici nad Svitavou.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Blansko2

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Skalici nad Svitavou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 33 595 a následují muži s podílem 38,6 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem75 928100,0 %
Muži29 31438,6 %
Ženy33 59544,2 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Skalice nad Svitavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 3313,8 %
20 až 247 41312,0 %
25 až 296 23010,1 %
30 až 346 62610,7 %
35 až 396 68510,8 %
40 až 446 17510,0 %
45 až 496 35710,3 %
50 až 547 82312,6 %
55 až 599 01414,6 %
60 až 643 1295,1 %
Od 65 a více let820,1 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Skalici nad Svitavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné1820,3 %
Základní10 96917,7 %
Vyučení29 35847,5 %
Střední bez maturity1 0741,7 %
Vyučení s maturitou3 5425,7 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 8112,9 %
Úplné střední odborné s maturitou11 23218,2 %
Vyšší odborné vzdělání7501,2 %
Vysokoškolské2 9474,8 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Skalici nad Svitavou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců21 61334,9 %
Více než 3 až 6 měsíců10 83717,5 %
Více než 6 až 9 měsíců5 4598,8 %
Více než 9 až 12 měsíců4 0866,6 %
Více než 12 až 24 měsíců8 05013,0 %
Více než 24 měsíců11 82019,1 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pomocný dělník (M/Ž)

EG.D Montáže, s.r.o.

Aktivní

Pracovník expedice M/Ž

BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Inženýr dodavatelské kvality M/Ž

BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.

Neaktivní

automechanik (m/ž)

Viktor Andrlík

Neaktivní

Pracovník do masné výroby (m/ž)

Steinhauser, s.r.o.

Neaktivní

Pracovník zapojování elektromotorů M/Ž

BAUMÜLLER BRNO, s.r.o.

Neaktivní

Dělník v provozu - Pracovník bourárny (m/ž)

Steinhauser, s.r.o.

Neaktivní

vrátný (m/ž)

C.I.D. service, spol. s r.o.

Neaktivní

řidič skupiny C (m/ž)

Steinhauser, s.r.o.

Neaktivní