Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Ludíkově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Ludíkova a okresu Blansko najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ludíkově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 357 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,72 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ludíkově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,804 % |
| únor | 2,336 % |
| březen | 2,804 % |
| duben | 2,336 % |
| květen | 2,791 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 2,326 % |
| srpen | 2,791 % |
| září | 2,791 % |
| říjen | 2,791 % |
| listopad | 2,791 % |
| prosinec | 3,721 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,186 % |
| únor | 3,256 % |
| březen | 2,791 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 1,860 % |
| červen | 1,395 % |
| červenec | 0,930 % |
| srpen | 0,930 % |
| září | 1,395 % |
| říjen | 1,860 % |
| listopad | 1,869 % |
| prosinec | 2,336 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,818 % |
| únor | 3,182 % |
| březen | 3,636 % |
| duben | 3,636 % |
| květen | 3,721 % |
| červen | 3,256 % |
| červenec | 3,721 % |
| srpen | 4,186 % |
| září | 3,256 % |
| říjen | 2,791 % |
| listopad | 3,721 % |
| prosinec | 4,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,326 % |
| únor | 1,860 % |
| březen | 2,791 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 1,818 % |
| červen | 1,818 % |
| červenec | 2,273 % |
| srpen | 1,364 % |
| září | 1,818 % |
| říjen | 1,364 % |
| listopad | 1,364 % |
| prosinec | 1,818 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,704 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 2,778 % |
| duben | 3,241 % |
| květen | 2,326 % |
| červen | 1,860 % |
| červenec | 1,860 % |
| srpen | 1,395 % |
| září | 1,395 % |
| říjen | 1,860 % |
| listopad | 1,860 % |
| prosinec | 1,860 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,147 % |
| únor | 4,608 % |
| březen | 4,147 % |
| duben | 2,304 % |
| květen | 2,315 % |
| červen | 1,389 % |
| červenec | 1,852 % |
| srpen | 1,389 % |
| září | 2,315 % |
| říjen | 2,778 % |
| listopad | 2,778 % |
| prosinec | 3,241 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,455 % |
| únor | 5,455 % |
| březen | 4,091 % |
| duben | 3,636 % |
| květen | 3,226 % |
| červen | 3,687 % |
| červenec | 4,147 % |
| srpen | 4,147 % |
| září | 4,608 % |
| říjen | 4,147 % |
| listopad | 3,226 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,763 % |
| únor | 8,219 % |
| březen | 5,936 % |
| duben | 5,479 % |
| květen | 4,545 % |
| červen | 3,182 % |
| červenec | 2,727 % |
| srpen | 3,182 % |
| září | 1,818 % |
| říjen | 2,273 % |
| listopad | 2,273 % |
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,756 % |
| únor | 8,756 % |
| březen | 7,373 % |
| duben | 5,069 % |
| květen | 4,110 % |
| červen | 4,110 % |
| červenec | 5,936 % |
| srpen | 5,479 % |
| září | 5,479 % |
| říjen | 4,566 % |
| listopad | 6,393 % |
| prosinec | 6,849 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,339 % |
| červen | 6,452 % |
| září | 4,608 % |
| říjen | 4,608 % |
| listopad | 6,912 % |
| prosinec | 8,295 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,834 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,438 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,626 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,374 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,784 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,406 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ludíkově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ludíkově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ludíkově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 33 595 a následují muži s podílem 38,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 75 928 | 100,0 % |
| Muži | 29 314 | 38,6 % |
| Ženy | 33 595 | 44,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Ludíkova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 331 | 3,8 % |
| 20 až 24 | 7 413 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 6 230 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 626 | 10,7 % |
| 35 až 39 | 6 685 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 6 175 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 7 823 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 9 014 | 14,6 % |
| 60 až 64 | 3 129 | 5,1 % |
| Od 65 a více let | 82 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ludíkově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 182 | 0,3 % |
| Základní | 10 969 | 17,7 % |
| Vyučení | 29 358 | 47,5 % |
| Střední bez maturity | 1 074 | 1,7 % |
| Vyučení s maturitou | 3 542 | 5,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 811 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 232 | 18,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 750 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 947 | 4,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ludíkově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 21 613 | 34,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 837 | 17,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 459 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 086 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 11 820 | 19,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné