Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Lazinově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Blansko. Nejvíce pracovních míst nabízí Kabal-VAZ s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 22 400 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 6,77 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lazinově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 211 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,77 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lazinově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,250 % |
| únor | 5,469 % |
| březen | 5,469 % |
| duben | 8,594 % |
| květen | 6,024 % |
| červen | 6,627 % |
| červenec | 7,831 % |
| srpen | 7,229 % |
| září | 6,627 % |
| říjen | 6,627 % |
| listopad | 7,229 % |
| prosinec | 7,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,346 % |
| únor | 10,280 % |
| březen | 9,346 % |
| duben | 8,411 % |
| květen | 9,346 % |
| červen | 8,411 % |
| červenec | 8,411 % |
| srpen | 8,411 % |
| září | 7,477 % |
| říjen | 7,477 % |
| listopad | 7,031 % |
| prosinec | 7,031 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,679 % |
| únor | 2,679 % |
| březen | 3,571 % |
| duben | 4,464 % |
| květen | 4,673 % |
| červen | 3,738 % |
| červenec | 3,738 % |
| srpen | 3,738 % |
| září | 7,477 % |
| říjen | 7,477 % |
| listopad | 10,280 % |
| prosinec | 9,346 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,542 % |
| únor | 6,542 % |
| březen | 6,542 % |
| duben | 5,607 % |
| květen | 3,571 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 4,464 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 4,464 % |
| říjen | 5,357 % |
| listopad | 2,679 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,854 % |
| únor | 4,854 % |
| březen | 2,913 % |
| duben | 4,854 % |
| květen | 3,738 % |
| červen | 5,607 % |
| červenec | 4,673 % |
| srpen | 5,607 % |
| září | 5,607 % |
| říjen | 4,673 % |
| listopad | 5,607 % |
| prosinec | 7,477 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,000 % |
| únor | 8,000 % |
| březen | 7,000 % |
| duben | 7,000 % |
| květen | 3,883 % |
| červen | 3,883 % |
| červenec | 2,913 % |
| srpen | 1,942 % |
| září | 2,913 % |
| říjen | 2,913 % |
| listopad | 2,913 % |
| prosinec | 2,913 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,960 % |
| únor | 3,960 % |
| březen | 1,980 % |
| duben | 0,990 % |
| květen | 1,000 % |
| červen | 1,000 % |
| červenec | 3,000 % |
| srpen | 3,000 % |
| září | 4,000 % |
| říjen | 7,000 % |
| listopad | 7,000 % |
| prosinec | 7,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,731 % |
| únor | 5,769 % |
| březen | 4,808 % |
| duben | 5,769 % |
| květen | 6,931 % |
| červen | 2,970 % |
| červenec | 2,970 % |
| srpen | 3,960 % |
| září | 2,970 % |
| říjen | 2,970 % |
| listopad | 2,970 % |
| prosinec | 3,960 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,000 % |
| únor | 9,000 % |
| březen | 8,000 % |
| duben | 8,000 % |
| květen | 3,846 % |
| červen | 4,808 % |
| červenec | 5,769 % |
| srpen | 6,731 % |
| září | 7,692 % |
| říjen | 4,808 % |
| listopad | 2,885 % |
| prosinec | 4,808 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,000 % |
| červen | 6,000 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 3,000 % |
| listopad | 4,000 % |
| prosinec | 5,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,778 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,714 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,545 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,752 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,464 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,455 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lazinově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Kabal-VAZ s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lazinově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Blansko | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lazinově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 33 595 a následují muži s podílem 38,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 75 928 | 100,0 % |
| Muži | 29 314 | 38,6 % |
| Ženy | 33 595 | 44,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Lazinova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 331 | 3,8 % |
| 20 až 24 | 7 413 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 6 230 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 626 | 10,7 % |
| 35 až 39 | 6 685 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 6 175 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 7 823 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 9 014 | 14,6 % |
| 60 až 64 | 3 129 | 5,1 % |
| Od 65 a více let | 82 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lazinově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 182 | 0,3 % |
| Základní | 10 969 | 17,7 % |
| Vyučení | 29 358 | 47,5 % |
| Střední bez maturity | 1 074 | 1,7 % |
| Vyučení s maturitou | 3 542 | 5,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 811 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 232 | 18,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 750 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 947 | 4,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lazinově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 21 613 | 34,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 837 | 17,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 459 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 086 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 11 820 | 19,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pomocné práce v lese (m/ž)Kabal-VAZ s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pomocné práce v lese (m/ž)Kabal-VAZ s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné