Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Knínicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Blansko. Nejvíce pracovních míst nabízí AGROSPOL, agrární družstvo a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,20 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Knínicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 967 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,20 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Knínicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,106 % |
| únor | 4,754 % |
| březen | 4,049 % |
| duben | 3,873 % |
| květen | 3,436 % |
| červen | 3,780 % |
| červenec | 3,608 % |
| srpen | 3,952 % |
| září | 4,983 % |
| říjen | 4,467 % |
| listopad | 3,952 % |
| prosinec | 4,467 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,125 % |
| únor | 2,431 % |
| březen | 2,604 % |
| duben | 2,431 % |
| květen | 2,778 % |
| červen | 2,604 % |
| červenec | 3,125 % |
| srpen | 2,951 % |
| září | 3,125 % |
| říjen | 3,819 % |
| listopad | 4,049 % |
| prosinec | 4,930 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,304 % |
| únor | 4,000 % |
| březen | 3,304 % |
| duben | 3,130 % |
| květen | 2,604 % |
| červen | 1,910 % |
| červenec | 1,736 % |
| srpen | 2,083 % |
| září | 2,431 % |
| říjen | 2,257 % |
| listopad | 2,604 % |
| prosinec | 2,778 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,409 % |
| únor | 4,586 % |
| březen | 4,762 % |
| duben | 3,880 % |
| květen | 3,304 % |
| červen | 2,783 % |
| červenec | 3,130 % |
| srpen | 3,130 % |
| září | 3,130 % |
| říjen | 3,304 % |
| listopad | 3,304 % |
| prosinec | 3,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,908 % |
| únor | 3,552 % |
| březen | 3,552 % |
| duben | 3,730 % |
| květen | 2,646 % |
| červen | 2,469 % |
| červenec | 2,998 % |
| srpen | 2,998 % |
| září | 3,175 % |
| říjen | 3,175 % |
| listopad | 3,527 % |
| prosinec | 3,880 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,534 % |
| únor | 3,004 % |
| březen | 2,827 % |
| duben | 2,473 % |
| květen | 2,309 % |
| červen | 1,954 % |
| červenec | 1,776 % |
| srpen | 1,599 % |
| září | 2,131 % |
| říjen | 2,309 % |
| listopad | 2,309 % |
| prosinec | 2,664 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,180 % |
| únor | 3,534 % |
| březen | 3,004 % |
| duben | 2,650 % |
| květen | 2,120 % |
| červen | 1,767 % |
| červenec | 1,943 % |
| srpen | 1,590 % |
| září | 2,473 % |
| říjen | 2,827 % |
| listopad | 2,650 % |
| prosinec | 3,004 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,103 % |
| únor | 4,274 % |
| březen | 4,103 % |
| duben | 3,761 % |
| květen | 3,534 % |
| červen | 3,534 % |
| červenec | 3,180 % |
| srpen | 3,357 % |
| září | 3,534 % |
| říjen | 3,357 % |
| listopad | 3,180 % |
| prosinec | 3,534 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,705 % |
| únor | 5,872 % |
| březen | 5,705 % |
| duben | 5,034 % |
| květen | 4,786 % |
| červen | 4,444 % |
| červenec | 5,470 % |
| srpen | 5,128 % |
| září | 4,786 % |
| říjen | 4,274 % |
| listopad | 4,274 % |
| prosinec | 4,103 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,513 % |
| červen | 3,478 % |
| září | 1,739 % |
| říjen | 0,870 % |
| listopad | 1,739 % |
| prosinec | 2,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,511 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,136 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,877 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,170 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,009 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,618 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,989 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Knínicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AGROSPOL, agrární družstvo | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Knínicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Blansko | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Knínicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 33 595 a následují muži s podílem 38,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 75 928 | 100,0 % |
| Muži | 29 314 | 38,6 % |
| Ženy | 33 595 | 44,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Knínic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 331 | 3,8 % |
| 20 až 24 | 7 413 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 6 230 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 626 | 10,7 % |
| 35 až 39 | 6 685 | 10,8 % |
| 40 až 44 | 6 175 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 7 823 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 9 014 | 14,6 % |
| 60 až 64 | 3 129 | 5,1 % |
| Od 65 a více let | 82 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Knínicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 182 | 0,3 % |
| Základní | 10 969 | 17,7 % |
| Vyučení | 29 358 | 47,5 % |
| Střední bez maturity | 1 074 | 1,7 % |
| Vyučení s maturitou | 3 542 | 5,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 811 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 232 | 18,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 750 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 947 | 4,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Knínicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 21 613 | 34,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 837 | 17,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 459 | 8,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 086 | 6,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,0 % |
| Více než 24 měsíců | 11 820 | 19,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
agronom (m/ž)AGROSPOL, agrární družstvo | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
vrátný/vrátná (M/Ž)AGROSPOL, agrární družstvo | Neaktivní |
Agronom (m/ž)AGROSPOL, agrární družstvo | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné